Show Under 19 vrcholí! Známe vítěze i oficiální název skupiny

20:00 | 10.02.2019 Tajta 4
Show Under 19 vrcholí a my už známe všech 9 jmen chlapců, kteří se stávají oficiálními členy nové skupiny 1THE9! Více si můžete přečíst v našem článku.
Logo Under 19
Logo Under 19 FOTO: MBC
Samotným večerem nás tentokrát provází Leeteuk a Kim So Hyun. Jedná se o živé vysílání a diváci jsou seznámeni s tím, jak mohou pro své oblíbence hlasovat.

Prvním vystoupením je píseň We are young, které se účastní všichni chlapci.

Poté jsou nám znovu představeni všichni přítomní mentoři. Místo Eunhyuka vidíme Shindonga a Hwang Sang Hoon, který se společně s Eunhyukem staral o Performance tým, si poprvé za celou dobu soutěže sundal svůj rybářský klobouček. V hledišti také můžeme opět vidět všechny chlapce, kteří byli vyřazeni v předchozích kolech. Bohužel se také dozvídáme, že Wumuti, který v minulém díle postoupil mezi 19 finalistů, ze soutěže odešel z osobních důvodů. 

Oficiálním jménem debutující skupiny, které bylo vybráno z návrhů diváků a podporovatelů, se stává 1THE9 (vyslovováno anglicky). Jméno reprezentuje 9 chlapců, které spojuje to, že se z nich společně stanou idolové. Navíc chlapec, který získá nejvíce hlasů, dostane automaticky pozici centra (v choreografiích bude mít středovou nejžádanější pozici).

Chlapci jsou na poslední vystoupení rozděleni do 2 týmů, pro než známí producenti připravili nové písně.

Produkční tým Leegi Yongbae (který složil také skladbu We are young), tentokrát s písní Shoot a star.
Tým Shoot a star tvoří: Shin Ye Chan, Kim Tae Woo, Kim Young Won, Bae Hyeon Jun, Lee Seung Hwan, Lee Jong Won, Yoo Yong Ha, Lee Ye Chan, Jung Taek Hyeon.
A produkční tým Double Kick a Primeboi, kteří napsali píseň It's like magic.
Do týmu It's like magic patří
: Jeon Do Yum, Kim Jun Seo, Kim Shi Hyun, Song Byeong Hee, Park Si Young, Suren, Lee Sang Min, Park Sung Won, Jung Jin Sung. Po samotných vystoupeních už následuje vyhlášení vítězů. Nebudeme vás dále napínat a představujeme vám 9 chlapců, kteří dostávají možnost debutovat jako nová skupina 1THE9:
1. Jeon Do Yum
2. Jung Jin Sung
3. Kim Tae Woo
4. Shin Ye Chan
5. Jeong Taek Hyeon
6. Yoo Yong Ha
7. Park Sung Won
8. Lee Seung Hwan
9. Kim Jun Seo

Skupina bude oficiálně debutovat v dubnu a vystoupení z posledního večera bude možno vidět naposledy na koncertě 23. února.

Jak jste s výsledky spokojení? Probojovali se k debutu vaši oblíbenci? Těšíte se na další působení skupiny 1THE9? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

ZDROJ: pořad Under Nineteen stanice MBC

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
49,1%
Japonsko
38,4%
Vietnam
4,3%
Thajsko
2,7%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,7%
Jiná
2,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9