HANHAE narukoval a rozloučil se s fanoušky

19:00 | 10.02.2019 Xiunka 0
Rapper HANHAE, stejně jako LOCO narukoval dne 7. února. S fanoušky se rozloučil mini album a ručně psaným dopisem.
HANHAE
HANHAE FOTO: allkpop.com
Minulý rok bylo oznámeno, že HANHAE podstoupil policejní zkoušky. Dne 7. února nastoupil k výkonu základního vojenského výcviku. Následně stejně jako LOCO bude sloužit jako strážný policista. Před narukováním oznámil vydání mini alba About Time obsahujícího pět skladeb, kterým featuring poskytli BADMINTON, Rudals a Dope’Doug. Ke stejnojmenné titulní skladbě byl videoklip obsahující text. Celé mini album si můžete poslechnout zde.HANHAE se s fanoušky rozloučil nejenom mini albem, ale také ručně psaným dopisem. Jeho obsah zní: Ahoj, tady je HANHAE. Je to už chvíle, co jsem psal dopis ručně. Je to trochu zvláštní. Chci vám napsat dopis poslední noc před mým narukováním. Nevím, jaký by byl můj život bez vás, kterých si cením.

Vlastně se cítím šťastně, místo toho, abych byl vystrašený. Zítra, 8. února, bude nové mini album vydáno. Je to můj dárek pro vás. Prosím poslechněte si ho a buďte šťastní.

Cítím, že je mnoho věcí, které jsem neudělal. Jak jsem řekl na svém koncertu, jste jediní, kdo mě nechává zazářit více než hvězdu. Jednou vám vaši lásku vrátím. Děkuji vám, že jste vkročili do mého života. Pečujte o své zdraví. Vrátím se zpět.“ZDROJ: dkhhrnb.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
49,1%
Japonsko
38,4%
Vietnam
4,3%
Thajsko
2,7%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,7%
Jiná
2,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9