[AKTUALIZOVÁNO] MONSTA X lákají na album We Are Here

19:30 | 08.02.2019 Xiunka 0
Oblíbená chlapecká skupina MONSTA X se vrátí na hudební scénu již tento měsíc. Fanoušky na nové album začala lákat po vizuální stránce opravdu vydařenými teasery.
MONSTA X
MONSTA X FOTO: screenshot z videa

Nedávno jsme vás informovali, že společnost Starship Entertainment oznámila comeback skupiny MONSTA X s albem Take.2: We Are Here. K této příležitosti začala skupina vydávat nejrůznější teasery. Jako první jsme se mohli těšit z video teaseru oznamujícího comeback, poté netrpělivě očekávaného časového rozvrhu, pomocí něhož již víme, že se můžeme těšit na mnoho teaser fotografií.

MONSTA X před vydáním prvních teaser fotografií vydali video teaser pojmenovaný PREVIOUS FILM: ARE YOU THERE?. Are You There byl název předchozího alba vydaného v říjnu loňského roku. Stejně jako v hudebním videu k titulní skladbě Shoot Out i tady můžeme sledovat nejrůznější narážky na sedm smrtelných hříchů.


 

Byly zveřejněny první teaser fotografie. fotografie menších skupin, individuální a také jedna společná. Hyungwon a I.M vytvořili jednu skupinu, Minhyuk a Kihyun druhou a Shownu, Wonho a Jooheon třetí.


 

Dočkali jsme se druhého setu teaser fotografií. Jak bývá u MONSTA X zvykem, střídají temnější koncepty teaser fotografií se světlými. Na řadě je nyní světlý koncept. Členové si oblékli bílé módní kousky oblečení se zlatými doplňky. Menší skupinky byly zachovány.
 Album Take.2: We Are Here bude vydáno již 18. února. Líbí se vám dosavadní teasery? Těšíte se na comeback MONSTA X?


ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9