[AKTUALIZOVÁNO] ITZY lákají na debut s DALLA DALLA

11:30 | 08.02.2019 wmxj5312hb 0
Nová dívčí skupina z JYP Entertainment vás láká na svůj debut. Více informací se dozvíte v tomto článku.
Debut nové dívčí skupiny z JYP Entertainment už se blíží a dámy z ITZY nás začaly na svůj debut lákat barevnými teaser fotkami a také videi. Jak jsme vás již informovali zde, jako první byl vydán prologue film. Připomenout si ho můžete níže v článku.Následně byly zveřejněny dvě sady skupinových teaser fotografií, růžová a modrá. Na růžové se můžete podívat níže v článku, modré pak najdete v galerii pod článkem. 

 
Skupinové teasery

Po zveřejnění skupinových fotografií následovaly dvě sady individuálních fotografií členek, rovněž v růžovém a modrém provedení. Na modrou sadu se můžete podívat níže v článku, na růžovou pak v galerii pod článkem.

  
Chaeryeong, Lia, Ryujin

 
Yeji, Yuna

Po individuálních fotografiích následoval MV teaser, na který se můžete podívat nahoře v článku. MV teaser byl následován krátkým videem na oficiálním Twitteru skupiny a ještě dalším setem individuálních fotografií, tentokrát dvoubarevným. Na tyto fotografie se můžete podívat níže v článku.

  
Chaeryeong, Lia, Ryujin

 
Yeji, Yuna

Byl vydán druhý MV teaser k debutové písni DALLA DALLA. Můžete se na něj podívat níže v článku.

MV teaser

Hudební video k DALLA DALLA bude vydáno 11. února v 16:00 našeho času a singl IT'z Different pak spatří světlo světa 12. února v 10:00 našeho času. Těšíte se na debut ITZY? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9