Lee Daehwi a Park Woojin nám v singlu Candle děkují za podporu

16:30 | 01.02.2019 Xiunka 0
Lee Daehwi a Park Woojin si pro nás připravili překvapení v podobě speciálního digitálního singlu Candle.
Lee Daehwi & Park Woojin
Lee Daehwi & Park Woojin FOTO: soompi.com

Lee Daehwi nejenom oslavil své narozeniny, ale společně s Park Woojinem se rozhodli pořádně ukončit éru WANNA ONE pomocí digitálního R&B singlu Candle pojednávajícího o světle svíčky, které nás obklopuje při čekání na své milé během chladné zimy. Lee Daehwi složil hudbu singlu a napsal text, postaral se také o produkci. Park Woojin přispěl také svým umem v podobě napsání veršů rapové části singlu.

Nadaní umělci k digitálnímu singlu uvedli: "Jsme si vědomi skutečnosti, že bez vás bychom tady nebyli. Ačkoliv nemůžeme v podstatě udělat nic, abychom splatili vaši lásku, chtěli jsme vám ukázat, že vaše láska není jednostranná. Také na vás myslíme a milujeme vás. Candle je singlem, který v sobě odráží tyto pocity. Doufáme, že vám v této chladné zimě přinese trochu tepla."Im Youngmin z dua MXM vyjádřil svou podporu digitálnímu singlu Candle. Na oficiální twitterový profil nově připravované skupiny Brand New Boys sdílel příspěvek, ve kterém uvedl: "Náš Daehwi a Woojin obdrželi spoustu lásky od mnohých z vás. Singlem vyjadřují svou vděčnost vám všem, kteří jste jim byli světlem. Jako nejstarší člen Brand New Boys vám dnes tento singl doporučuji! Prosím, pokračujte v osvětlování nás všech. Daehwi, Woojin, Donghyun a já budeme kráčet po této osvětlené cestě. Šťastné narozeniny Daehwi! Woojine, pracoval jsi tvrdě!"

Nedávno jsme vás informovali, že duo MXM a Lee Daehwi a Park Woojin jsou členy budoucí skupiny Brand New Boys. Více se o skupině dozvíte zde.

Digitální singl Candle si můžete poslechnout zde. Líbí se vám?

ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
49,1%
Japonsko
38,2%
Vietnam
4,7%
Thajsko
2,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,7%
Jiná
2,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9