Under 19 a kvalifikace pro finálový večer

18:00 | 01.02.2019 Tajta 0
Máme pro vás shrnutí dalšího dílu show Under 19. Podívejte se s námi, kterých 19 soutěžících postupuje do finálového klání, a také, jaký kus cesty chlapci urazili od úvodních konkurzů.
Logo Under 19
Logo Under 19 FOTO: MBC
V předchozím článku jste se s námi mohli podívat na události 12. dílu. Mimo jiné na to, jak se který tým zhostil čtvrté mise. Ale na výsledky samotného vyřazování jsme si museli týden počkat.

Chlapci tentokrát nesedí na samostatných tribunách podle příslušnosti do jednotlivých týmů, ale všichni pohromadě. 

Moderátorka večera Kim So Hyun začíná překvapivou omluvou divákům. Člen Rap týmu Bang Jun Hyuk přes svoji agenturu vyjádřil přání v soutěži dále nepokračovat a je tedy automaticky vyřazen. Jedná se o opravdu nečekanou informaci, protože tento soutěžící se v minulém hlasování umístil na 5. místě a jeho šance na výhru tedy byly opravdu vysoké. Než se diváci stačí vzpamatovat z této zprávy, dozvídají se také, že soutěže se nadále nebude účastnit další chlapec a to Ji Jin Seok z Vokálního týmu. Již dříve jsme vás informovali, že se ze zdravotních důvodů nemohl zúčastnit vystoupení předchozí mise a jeho stav se od té doby nezlepšil. Společně s Choi Soo Minem, který byl vyloučen za porušování pravidelze soutěže tedy odešli mimo vyřazování už 3 velmi nadaní a nadějní soutěžící, které si pravděpodobně nejeden z nás přál vidět ve vítězné skupině. 

Moderátorka pokračuje již samotným vyřazováním a my se dozvídáme, že 4 z přítomných 23 chlapců se budou muset rozloučit. Navíc se díky změně ve spůsobu hlasování pořadí promíchalo.
První devítku tvoří tito chlapci: 1. Jeon Do Yum (Performance tým), 2. Jung Jin Sung (Vokální tým), 3. Wumuti (Performance tým), 4. Yoo Yong Ha (Rap tým), 5. Shin Ye Chan (Vokální tým), 6. Kim Tae Woo (Vokální tým), 7. Kim Shi Hyun (Performance tým), 8. Lee Seung Hwan (Performance tým), 9. Jeong Taek Hyeon (Rap tým)
A do finále postupuje i těchto dalších 10 chlapců:  10. Park Sung Won (Rap tým), 11. Kim Jun Seo (Performance tým), 12. Lee Sang Min (Rap tým), 13. Suren (Performance tým), 14. Kim Young Won (Vokální tým), 15. Lee Ye Chan (Rap tým), 16. Song Byeong Hee (Performance tým), 17. Park Si Young (Performance tým), 18. Lee Jong Won (Performance tým), 19. Bae Hyeon Jun (Vokální tým)

Pořadem nás dále provází moderátoři Shindong a Yerin, které jsme mohli vidět už ve speciálním dílu na konci roku (Weekly trainee po vzoru show Weekly idol). Cílem je tentokráte soutěžící trošku více představit. Děje se tak pomocí videí chlapců z prvních konkurzů a také záběrů skryté kamery. My tak máme možnost vidět, jak se chlapci od kvalifikace změnili, zlepšili a často také vyrostli nebo dospěli, ale i jejich chování a reakce v nečekaných a nepříjemných situacích.

A protože pro vás tentokrát nemáme žádná vystoupení, tak alespoň ukážeme několik z výše zmíněných ukázek:

 
 

Finální vystoupení se bude živě vysílat 9. 2. v 18:00 KST, díl bude mít 120 minut a dozvíme se během něho i název skupiny, která má z vítězů show vzejít, a také jejich první píseň.

ZDROJ: pořad Under Nineteen stanice MBC

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
49,1%
Japonsko
38,2%
Vietnam
4,7%
Thajsko
2,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,7%
Jiná
2,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9