Verivery se cítili pod tlakem kvůli VIXX

15:30 | 11.01.2019 Eunka 1
Skupina Verivery konečně debutovala! Dne 9. ledna chlapci vydali první mini album a během showcase hovořili o svých cílech a o tom, jak byli pod tlakem kvůli VIXX.
Verivery
Verivery FOTO: soompi.com
Nová skupina Verivery se skládá ze sedmi členů, kteří se snaží být kreativní. Pokud jste ještě neviděli jejich debutové MV Ring Ring Ring, můžete si jej zhlédnout zde.

Když hovořili o debutu skupiny, Yeonho sdělil: "Jsme chlapecká skupina od společnosti Jellyfish, která debutovala dlouhou dobu po VIXX. Myslím, že díky nim je o nás docela zájem, tak bych jim rád poděkoval. Po sedmi letech je v Jellyfish další chlapecká skupina, tudíž jsme pod tlakem. Chceme přijmout odpovědnost a myslíme na to, že bychom neměli zlenivět."

Dongheon dodal: "VIXX se objevili v naší reality show a dali nám hodně rad. V poslední natáčecí den N řekl: 'Nezapomínejte dobře jíst, abyste neměli hlad a hlavně jezte společně.' Na tuto hřejivou vzpomínku rozhodně nezapomenu."

Ačkoli teprve debutovali, už mají i cíle. Jaké? Na tuto otázku Gyeheon odpověděl: "Chci, aby nás prostřednictvím debutového alba poznalo co nejvíce lidí. Naším cílem je získat cenu pro nováčka roku."

Dongheon k tomu poznamenal: "To, co jsme vám dnes předvedli, je jen špičkou ledovce. Chceme se stát skupinou, která vám ukáže lepší vystoupení a podá lepší výkony. Pamatujte, prosím, na nás."

Co na novou skupinu společnosti Jellyfish říkáte? Myslíte, že kluci jednou budou tak známí jako VIXX?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9