Park Na Rae a její verze Solo a Yang Se Hyung s Idol na MBC Awards

18:30 | 11.01.2019 Tajta 0
Podívejte se s námi na 2 nejlepší vystoupení z MBC Entertainment Awards. Park Na Rae, která nacvičila píseň Solo od Jennie a Yang Se Hyung s Idol.
Park Na Rae a Jennie
Park Na Rae a Jennie FOTO: allkpop.com
V rámci každoroční tradice při udílení MBC Entertainment Awards si několik bavičů připravilo vystoupení s některými z nejslavnějších hitů předchozího roku a doslova s nimi rozpálili jeviště. 
 
Vidět jsme tak mohli například Park Na Rae s hitem Solo od Jennie. Diváci byli vysloveně ohromeni precizností taneční choreografie i jistotou ve zpěvu, které Park Na Rae suverénně prokázala i přes pravidelně se vracející problémy s hlasivkami. A jak jsme se mohli přesvědčit na instagramu Park Na Rae, i samotné Jennie se její vystoupení líbilo, protože na video se záznamem vystoupení reagovala uznáním, ze je Park Na Rae úžasná. Za povšimnutí také stojí pár záběrů mezi diváky a hrdý a pobavený pohled, který Park Na Rae věnoval Kian84, její partner ze show I live alone (jejich kolegové si je často dobírají, že v sobě našli zalíbení a v loňském roce dokonce vyhráli cenu Best Couple Award).


 
Dalšího vystoupení se ujal Yang Se Hyung společně s Park Sung Kwangem a Yoo Byung Jae s písní Idol od BTS.  Pánové se své role také zhostili na výbornou a jejich nasazení udělalo z vystoupení opravdový zážitek.
 

Yang Se Hyung si dokonce z udílení odnesl jednu z cen a to v kategorii Top Excellence Award (Talk/Show).

ZDROJ: allkpop.com. soompi.com, wikipedia.org

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9