MAMAMOO o pole dance, nových přátelstvích a mnohém dalším

17:00 | 10.12.2018 EternalFall 0
Kvartet MAMAMOO se během rádiového vysílání v rozhovoru rozpovídal na téma nové písně, nových přátelství, ale také hovořil o pole dance schopnostech leaderky Solar. Co nám dámy pověděly?
MAMAMOO Blue;s photoshoot
MAMAMOO Blue;s photoshoot FOTO: soompi.com
Dámy z MAMAMOO se 4. prosince sešly v rádiové show MBC FM4U nesoucí název Kim Shin Young's Hope Song at Noon.Během rozhovoru MC Kim Shin Young obdivně komentoval pole dance (tanec u tyče) schopnosti Solar během vystoupení na předávání cen 2018 Melon Music Awards.

Solar to okomentovala následovně: "Poprvé jsem tancovala u tyče během našeho koncertu. Nechtěla jsem zklamat naše fanoušky, tak jsem trénovala opravdu tvrdě." Moonbyul k tomu dodala: "Solar poprvé tancovala u tyče pro účely hudebního videa a v tu chvíli měla natrénováno jen něco kolem hodiny."

Řeč přišla také na nejnovější píseň Wind Flower. Hwasa přiznala, že je pro ni tato skladba emocionálně velmi náročná: "Je to píseň o rozchodu a musím říct, že je to pro mě velice těžké, jelikož to určitým způsobem vztáhnu na sebe a ponořím se do toho. Moje nálada se mění podle atmosféry písně, kterou zrovna poslouchám, a konkrétně tato je pro mě aktuálně horší než ostatní." Dodává ale: "Není to tak, že bych se při ní rozplakala, ale vždy mám pak plnou hlavu myšlenek a pocitů z rozchodu."

Téma se přesunulo také na nová přátelství a koho by dámy chtěly poznat. Solar se svěřila, že aktuálně není nikdo nový, s kým by se chtěla vyloženě spřátelit, ale vyjádřila touhu poznat herce Ha Jung Wooa. Okomentovala to slovy: "Viděla jsem Ha Jung Wooa poprvé při předávání cen. Pozdravila jsem ho a bylo to jako bych sledovala film. Jsem velice stydlivá, ale ráda bych se s ním setkala a popovídala si s ním."Když přišla řeč na hypotetické vztahy, Wheein prohlásila, že kdyby byla muž, vybrala by si z MAMAMOO Hwasu. Řekla: "Za partnera bych chtěla někoho, kdo dokáže zvládnout mou osobnost. A také někoho, kdo je vyzrálejší než já, potřebuji trochu vést, takže bych si vybrala Hwasu."

Skupina také hovořila o čase stráveném v Hwazakaye, což je domov Hwasy. Hwasa k tomu dodala, že takto spolu byly nejdéle čtyři hodiny, ovšem Moonbyul ji poupravila, že to bylo mnohem déle. Hwasa pak vše uvedla na pravou míru a s úsměvem to okomentovala: "Ano, máš pravdu. Popíjely jsme a moc jsme to neřešily, prostě jsme si ten čas užívaly. Pily jsme tak, až jsem si říkala, zda je v pořádku, že jsme si daly tolik."ZDROJ & FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9