NU’EST W probudili své emoce a skákali na trampolíně

16:00 | 02.12.2018 Eunka 0
NU’EST W vydali nové album, které 26. listopadu představili na showcase. Hovořili o konceptu, účesech, písních i trampolíně. Nezapomněli ani na Minhyuna.
NU’EST W
NU’EST W FOTO: news1.kr
WAKE,N je třetím albem, které NU’EST W vydali a právě toto album představili na showcase s nadějí, že jej fanoušci příznivě přijmou. Vždyť na své hudební novince usilovně pracovali a jsou spokojeni s tím, co vytvořili. 

Také prozradili, že byli velmi zaneprázdněni individuálními aktivitami, například účastí v různých zábavných show. Přiznali, že na prosinec mají naplánované koncerty a proto museli trénovat a zkoušet jak na comeback, tak na koncerty.

Proč nazvali nové album právě WAKE,N? Baekho odpověděl: "Toto album má vlastně dva významy. Probuzení ze spánku a probuzení emocí. Aspekt spánku jsme se snažili vyjádřit dvěma skupinovými písněmi. Sólové písně jsou spíše zaměřeny na probuzení emocí. Každý z členů se na tvrobě sólových skladeb nějakým způsobem podílel."

Titulní skladba Help Me šikovně udržuje rovnováhu mezi poetickým textem a těžkou melodií. Jak se pánové vyrovnali s novým konceptem? JR uvedl: "Myslím, že všichni členové přijali nový koncept opravdu dobře. Změnu jsme chtěli zdůraznit i novými účesy."

 

Ren pokračoval: "Během doby, co jsme působili jako NU’EST W, jsme s účesy moc neexperimentovali. Pro tento comeback jsme chtěli zkusit něco nového."

Aron přidal k dobru zábavnou historku z natáčení hudebního videa. Vesele prozradil: "Kvůli jedné scéně jsme museli použít trampolínu. Zažíval jsem těžké časy, protože jsem se bál na ní skákat. Baekho byl v tom ale opravdu dobrý, tak jsme mu začali přezdívat 'Grass-Ho-pper'". 

NU’EST W jsou známí tím, že velmi milují své fanoušky, což se projevilo i během showcase. JR vděčně řekl: "Jsme fanouškům vždycky vděční, protože jen díky nim vydáváme alba a stojíme na pódiu." Ren dodal: "Naši fanoušci jsou pro nás světlem, které nám stále svítí ve tmě."

Baekho pak zhodnotil, jak si skupina stojí na poli slávy a úspěchů, když vysvětlil: "V porovnání s minulostí se toho hodně zlepšilo a nyní máme i více příležitostí, které dříve nebyly k dispozici. Ačkoli jako skupina fungujeme dlouho, pořád tu však jsou věci, kterých jsme ještě nedosáhli. Přesto jsme v krátké době zažili spoustu nových věcí a tak jsme se to pokusili vyjádřit v naší hudbě."V listopadu se vrátilo na hudební scénu mnoho dobrých skupin. Bojí se kluci konkurence? Na to odvětili: "Chceme být upřímní vůči našim fanouškům. To je pro nás víc než první místa v hitparádách. Jsme poctěni, že můžeme propagovat album po boku tak skvělých umělců. Určitě se od nich toho dost naučíme. Naším cílem je také dokončit propagační aktivity bez zranění."

Rok pomalu končí. Jaké plány mají na ten další? To by se do skupiny měl již vrátit Minhyun. Nepopírali, že jim zmíněný člen chybí, nicméně JR opatrně prohlásil: "Ještě jsme o tom pořádně nemluvili. Teď se soustředíme na tohle album a na naše propagační aktivity."

My chlapcům přejeme, aby se jim během propagací dařilo a věříme, že jejich nové album zasáhlo i vaše srdce.


ZDROJ&FOTO: soompi.com, kpopherald.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9