Pro Laye je hudba tím, co voda pro žíznivého

19:30 | 02.12.2018 Eunka 0
Není to zas tak dlouho, co se Lay vydal do Ameriky, aby tam propagoval své debutové americké album NAMANANA. S kým by chtěl spolupracovat a co pro něj znamená hudba, se dozvíte, když budete číst dál.
Lay
Lay FOTO: forbes.com
Lay se nebrání žádné zajímavé spolupráci, a proto na otázku, s jakým umělcem by chtěl v budoucnu spolupracovat, odpověděl: "Poslední dobou bych opravdu rád spolupracoval s Ellou Mai."

Když přišla řeč na Lollapaloozu a vystoupení s DJ Alanem Walkerem, zpěvák z EXO přiznal: "Bylo to úžasné! Vážně dokonalé! Miluju americké hudební festivaly. Pokud budu mít další příležitost vystoupit na některém z nich, budu velmi šťastný."

Má Lay z výletu do New Yorku a setkání s fanoušky i nějakou zábavnou historku? Na toto téma prozradil: "Potkal jsem fanynku, která si mě chtěla vzít. Musím na to myslet, protože jsem nebyl schopen žádné reakce."

Taková věc člověka zaskočí, proto se raději věnujme K-popu. Má v Americe úspěch a může oslovit americké publikum? Lay odvětil: "Těžko říct. Myslím však, že když udělám dobrou hudbu, bude se líbit. Chci raději spolupracovat s umělci než s producenty. Chci šířit dobrou hudbu po celém světě."

Poté prozradil, že je velkým fanouškem Michaela Jacksona a nejraději má od něj skladbu You Are Not Alone. Během rozhovoru i kousek zazpíval. Také poděkoval fanouškům za lásku i podporu a dodal: "Hudba je pro mě jako voda pro žíznivého. Pít člověk musí každý den. Miluji hudbu. Mám ji opravdu rád. Chci ji využívat k vyjádření toho, kdo jsem, co si myslím a co chci říct."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9