LOCO před narukováním vydá singl ve spolupráci s GRAYem

17:30 | 26.11.2018 Xiunka 0
Oblíbený rapper LOCO vydá nový digitální singl, který produkoval GRAY. Zároveň bylo oznámeno datum rapperova narukování na vojnu. Více se dozvíte v článku.
LOCO & GRAY
LOCO & GRAY FOTO: soompi.com
Dne 26. listopadu hip-hopový label AOMG vydal prohlášení znějící: „Bylo potvrzeno, že od 7. února 2019 bude LOCO sloužit jako strážný policista. Ještě před jeho narukováním vydá nový digitální singl ve spolupráci s GRAYem, a to již 28. listopadu.“
 

Nový digitální singl produkoval GRAY. Jsou to již dva roky od vydání skladby Good, na které oba umělci společně spolupracovali. V průběhu srpna label AOMG oznámil, že LOCO podstoupil důstojnické zkoušky a bez ohledu na výsledek, hodlá splnit svou občanskou povinnost.
 
LOCO slíbil, že před svým narukováním bude velmi aktivní. Svůj slib splnil. Vidět jsme jej mohli v několika reality show. Je podepsán pod mnoha úspěšnými skladbami letošního roku a to například YOUNG, na které spolupracoval s členem skupiny EXO, Baekhyunem, a dále Don´t Give it to Me ve spolupráci s Hwa Sou, členkou skupiny MAMAMOO.
 
Těšíte se na nový digitální singl? Co říkáte na to, že LOCO bude sloužit jako strážný policista?
 
ZDROJ: soompi.com
 

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9