[AKTUALIZOVÁNO] DAY6 lákají na comeback s Remember Us: Youth pt.2

20:30 | 07.12.2018 anya0305 0
Kapela z JYP Entertainment se připravuje na svůj návrat na hudební scénu se čtvrtým mini albem Remember Us: Youth pt.2. Více informací se dozvíte v článku.
Jak jsme vás již informovali zde, kapela z JYP Entertainment se připravuje na svůj comeback na hudební scénu. Na scénu se vrátí se svým, v pořadí čtvrtým mini albem, které ponese název Remember Us: Youth pt. 2. Album bude obsahovat celkem osm písní, kterými jsou Painful Road, titulní píseň Days Gone By, Headache, 121U, Perfectly Cool, Marathon, Beautiful Feeling a samozřejmě chybět nebude ani hudební podklad titulní písně. Na tracklist v grafické podobě a náhledy alba se můžete podívat v galerii pod článkem. Níže se můžete podívat na tzv. silhouette images (profily) všech členů. Byly vydány ve formě gifů a jak si můžete všimnout, objevuje se v nich tzv. glitch (závada obrazu).

  
Sungjin, Jae, Young K

 
Wonpil, Dowoon

Byly vydány individuální teaser fotografie pro leadera Sungjina, nejstaršího člena Jaeho a prostředního člena Young K. Jedna z teaser fotografií je profilová a druhá ukazuje celou postavu člena, vždy s nástrojem, na který hraje. Na první set fotografií se můžete podívat v článku, druhý pak najdete v galerii pod článkem.

  
Set 1: profilová fotografie, Sungjin, Jae a Young K

Byly vydány také teaser fotografie Wonpila a Dowoona, a tím se oba sety individuálních teaserů staly kompletními. Stejně jako u předchozích tří členů, i na Wonpilovu a Dowoonovu profilovou fotografii se můžete podívat níže v článku, na fotogragie s nástroji pak v galerii pod článkem.

 
Set 1: profilová fotografie, Wonpil a Dowoon

Kromě individuálních teaser fotografií byly zveřejněny také tzv. unit teaser fotografie, které jsou černobílé a kde můžeme členy vidět ve dvou skupinkách. Na unit teaser fotografie se můžete podívat níže v článku.

 
Unit fotografie: Sungjin, Dowoon, Jae/Young K, Wonpil

DAY6 pokračují v lákání na comeback. Byla vydána skupinová fotografie a také první MV teaser, na který se, spolu s druhým MV teaserem a skupinovou fotografií, můžete podívat níže v článku. 


Skupinová teaser fotografie

 

Byla zveřejněna i online verze přebalu alba, na kterou se můžete podívat v galerii pod článkem. Kromě předcházejících teaserů byl zveřejněn i album sampler, tj. ukázky skladeb, které si můžete poslechout v hlavním videu nad článkem.

Mini album Remember Us: Youth pt.2 bude vydáno 10. prosince v 6 hodin večer KST (10:00 našeho času). Mini album patří do série Youth, kterou kapela započala v červnu s mini albem Shoot Me: Youth pt.1

Těšíte se na comeback DAY6? Líbí se vám zvolený koncept? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

ZDROJ: allkpop.com
FOTO: twitter.com/day6official

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9