Musel Kai držet dietu kvůli odvážnému crop topu?

16:39 | 19.11.2018 Eunka 2
Suho a Kai byli hosty v rozhlasovém pořadu Choi Hwa Jung’s Power Time a dostali pár zajímavých otázek od posluchačů. Kai zjevně zaujal svým crop topem v MV Tempo a tak musel prozradit, zda držel dietu.
Kai
Kai FOTO: soompi.com
Dne 12. listopadu hovořili Kai a Suho ze skupiny EXO s posluchači rozhlasové show Choi Hwa Jung’s Power Time. Dostávali zajímavé otázky a jedna z nich se týkala i odvážného crop topu, který má Kai na sobě v klipu Tempo. Musel kvůli němu držet dietu?

Na tuto otázku s plachým úsměvem odpověděl: "Abych byl upřímný, v jídle jsem se nějak neomezoval. Nestresoval jsem se kvůli tomu, protože moje břicho zůstává pevné a ploché i když jím."

Posluchači samozřejmě záviděli, a my můžeme také, ale Suho charismatického tanečníka pozlobil: "To se teď jako chlubíš?" Kai se jen smál, když poznamenal: "Dobře, snažím se vyhýbat aspoň slaným potravinám. Všímám si toho, co jím. Stalo se to běžnou součástí mého života."

Na otázku, kterým členům EXO by doporučil nosit crop topy, odvětil: "Myslím, že Suho by v nich vypadal dobře a neříkám to jen proto, že zrovna sedí vedle mě."

Souhlasil s tím leader EXO? Moc nadšený nebyl, neboť prohlásil: "Kai je opálený, takže jeho onažené břicho na jevišti víc vynikne. Já mám tak bílou kůži, že bych vypadal jako malé dítě."

Kaiovi odvážné crop topy opravdu sluší. Líbí se vám v nich? Byli byste rádi, kdyby podobné modely nosili i další členové EXO?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9