Lay má rád Michaela Jacksona i Lvího krále

13:52 | 17.11.2018 Eunka 0
Začátkem listopadu Lay ze skupiny EXO propagoval v USA své americké debutové album. Pro BUILD Series prozradil několik zajímavostí, například, čím byla inspirována píseň NAMANANA.
Lay pro BUILD
Lay pro BUILD FOTO: soompi.com
Lay odpovídal na všechny otázky v angličtině a o svém albu NAMANANA řekl: "Vždycky se snažím, abych odvedl tu nejlepší práci. Nahrál jsem 23 verzí písně NAMANANA, protože jsem chtěl, aby byla perfektní."

Je vidět, že se držel svého slavného motta, které zní: "Pracuj usilovně, pracuj usilovněji a pracuj ještě s větším úsilím." Ohledně toho jen poznamenal: "Je to pro mě velmi důležité. Žiju tím!"

Co zpěváka inspirovalo k napsání skladby NAMANANA? Na tuto otázku odpověděl: "Byla to Hakuna Matata ze Lvího krále. Také jsem chtěl, aby na albu bylo 11 písní v čínštině a 11 v angličtině."

K tomu dále vysvětlil: "Jelikož jsem se chtěl zaměřit na americký trh, chtěl jsem použít angličtinu, abych respektoval tuto zemi a její kulturu. Čínské skladby jsou na albu proto, že dělám M-pop a chci sdílet svou hudbu v USA a také chci po celém světě šířit M-pop a čínskou kulturu."

Kdo je jeho oblíbeným americkým umělcem? Lay přiznal, že má rád hodně amerických umělců, především však obdivuje Michaela Jacksona. 

Nakonec uvedl: "Nikdy se nevzdám! Stále vám budu přinášet dobrou hudbu. To bude moje poděkování za vaši přízeň."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
50%
Japonsko
37,1%
Vietnam
4,8%
Thajsko
3,3%
Filipíny
0,5%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2,3%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9