Proč Baekhyun téměř nevychází z domu?

17:04 | 14.11.2018 Eunka 0
Baekhyun se spolu s některými umělci ze společnosti SM ukázal v pořadu Happy Together a prozradil, že ať se děje cokoli, z domu ho jen tak někdo nevytáhne. 
Baekhyun
Baekhyun FOTO: smtown.com
Baekhyun je vtipálek a proto si z něj druzí také rádi utahují. Když přiznal, že propadl hrám natolik, že nevytáhne paty z domu, všichni se smáli a Sehun poznamenal: "Obvykle ho žádám, aby šel se mnou ven, ale on pokaždé váhá." 

Tato poznámka pobavila nejen moderátora, který usoudil, že je až moc podezřelé, že Baekhyun zůstává pořád doma. Naznal, že tam nemusí být sám. Zda zpěvák EXO hraje hry s nějakou slečnou, bohužel nevyšlo najevo, spíš protestoval, že vážně jen miluje hry, ale když BoA řekla, že mnohé své hry vláčí s sebou i do zahraničí, zasmál se a skoro hrdě pronesl: "Už se mi stalo, že jsem kvůli hrám vyrazil ven jen dvakrát za celý měsíc."

Tomu se už snad říká závislost, nemyslíte? Co dalšího ale Baekhyun prozradil? Třeba, jak se dostal do SM. Na toto téma uvedl: "Do SM jsem se dostal poměrně pozdě. Když mi bylo 20 let, připravoval jsem se na vysokou školu a najednou mě oslovili nějací lidé a zeptali se mě, zda nechci být celebritou. Takových nabídek jsem dostával plno. Oslovovali mě už na základní škole, proto jsem se zeptal, odkud jsou, ale oni mi to odmítli prozradit. Chtěli jen moje číslo. Byli docela neodbytní, tak jsem jim je dal. Večer mi volali ze SM Entertainment. Nechápal jsem. Myslel jsem, že jde o podvod. Vyptával jsem se jich na adresu společnosti a další věci, abych se ujistil, že nelžou. Na konkurzu jsem pak zpíval píseň od TVXQ."

Věděli jste, že Sehun plakal, když ho kritizovali? Baekhyun zná na tuto otázku odpověď, tudíž mohl říci: "Krátce po debutu jsme v dormu pravidelně pořádali rodinná setkání, na kterých jsme kritizovali jeden druhého. Sehun býval kritizován často. Tak se rozplakal a mezi vzlyky říkal: 'Vždyť já se za vás všechny před spaním modlím! Proč mi říkáte takové věci?' Byl vážně roztomilý."

Jelikož byl nedávno Halloween, hovořilo se i o halloweenském večírku v SM. Všechny zajímalo, proč se nenamaskoval také Chanyeol. Jeho kostým Deadpoola bohužel skončil na celnici a tak se nemohl zúčastnit a obhájit první místo za kostým z loňského roku. Baekhyun též nevyhrál, proto si posteskl: "Můj kostým mumie byl velmi kvalitní, ale bohužel mě nikdo nepoznal, tak jsem se do TOP3 nedostal."

V tomto případě bychom Baekhyunovi mohli doporučit, aby příště ztvárnil herního maniaka. To ho zaručeně pozná každý.

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,8%
Čína
48,5%
Japonsko
38,8%
Vietnam
4,3%
Thajsko
3,2%
Filipíny
0,5%
Indie
0,3%
Singapur
0,3%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9