VV:D crew, rozkol mezi Zionem.T a CRUSHem

16:00 | 07.01.2019 Xiunka 0
Zion.T, CRUSH, GRAY, LOCO a ELO jsou ve světě hudby velká jména. Věděli jste však, že všichni mají spolu něco společného? Jak se vlastně dostali k hudbě? Stali úspěšnými? Vše zjistíte v článku.
Zion.T & CRUSH
Zion.T & CRUSH FOTO: dkhhrnb.com
VV:D je pětičlenná crew tvořená přáteli, kteří svým působením významným způsobem ovlivnili svět korejského hip-hopu a R&B. Členové jsou ELO, LOCO, GRAY, CRUSH a leader Zion.T. Všichni se vyznačují svou jedinečnou barvou a stylem. Oficiálně se prohlásili za crew v roce 2012. I když spolu v současnosti nevystupují již jako VV:D, zůstali si loajální.

ELO
Málokdo ví, že on stojí za vznikem crew. Svou hudební kariéru začal jako rapper. V současné době působí jako zpěvák pod nezávislým labelem AOMG. Své první mini album 8 Femmes vydal v roce 2016. Naposledy uskutečnil comeback v prosinci loňského roku s pomalejší skladbou Home Alone.

Zion.T
Zion.T je považován za leadera celé crew. Jako první z ní také oficiálně debutoval. Své první album The Red Light vydal pod Amoeba Culture. V roce 2016 tento label opustil a podepsal smlouvu s The Black Label, který patří pod YG Entertainment. Působím v něm Teddy z 1TYM a také Kush. V říjnu uskutečnil comeback s mini albem ZZZ a jeho titulní skladbou Hello Tutorial, na které se podílela také Seulgi z Red Velvet.

GRAY
GRAY je producentem, zpěvákem a také rapperem. Nejvíce ovšem působí jako producent. Hudbě se začal věnovat ještě během střední školy, kdy vystupoval v nejrůznějších klubech. Debutoval v roce 2013 s mini albem Call Me Gray pod labelem AOMG. Svými produkčními schopnosti si vydobyl v hudebním světě velké jméno. V prosinci vydal track s názvem 119 REMIX, v němž spojil rap neuvěřitelných 51 rapperů. Rovněž produkoval skladbu LEGACY od Jaye Parka.

LOCO
LOCO na sebe poprvé strhl pozornost účastí v první řadě Show Me The Money, ze které vyšel jako vítěz. Poté se připojil k labelu AOMG a jeho cesta za slávou započala. Dokáže rapovat v pomalejším tzv. sladším tempu. Ostrý rap mu ovšem také není cizí. LOCO letos narukuje, aby splnil svou občanskou povinnost. S fanoušky se loučí velkým způsobem. Vydává jednu skladbu za druhou. Podílí se také na OST k dramatům. S uznávanou zpěvačkou U Seungeun spojil síly ve skladbě Star, která je prvním OST k dramatu Memories of the Alhambra.

CRUSH
CRUSH je nejmladším členem celé crew. Ač to může znít neuvěřitelně, byl trainee v mnoha společnostech, svého času dokonce i u YG Entertainment. S Cheetah vytvořil hip-hopové duo Masterpiece, které však bylo záhy rozpuštěno.Debutoval se singlem Red Dress poté, co se upsal Amoeba Culture. V současné době je nazýván králem korejského R&B. Jeho skladba Beautiful, která je OST k oblíbenému dramatu Goblin, byla nesčetněkrát zpívána jinými umělci. Koncem loňského roku se objevil jako mentor v survival show Under 19 a The Fan. V listopadu vydal digitální singl Lay Your Head On Me. V lednu společně s DJ a producentem Millicem z HIGHGRND míří do Evropy. O jejich turné se více dozvíte zde.


 
V tomto článku se dozvíte, co v hudebním světě znamená duo Zion.T a CRUSH. V loňském roce se udál jeden z nejemotivnějších okamžiků, který zasáhl příznivce korejského hip-hopu a R&B. Zion.T a CRUSH spolu opět stanuli na jednom pódiu, v tváří v tvář. Proč je to tak emotivní? CRUSH a Zion.T jsou umělci, kteří vládnou hudbě. Jsou označováni za digitální monstra. Jejich skladby se pravidelně umísťují na vrcholu hudebních žebříčků. Na prvních příčkách zatím stanul opravdu každý jejich hudební počin, čímž se nemůžou chlubit všichni umělci.

Jejich setkání bylo osudem. CRUSH ještě v době svých trainee dnů obdivoval Ziona.T. Měl jej za hudebního génia a boha. Jeho život se doslova obrátil naruby poté, co se mu podařilo se se svým bohem konečně setkat. Zion.T v té době působil ještě pod Amoeba Culture. CRUSH měl ve zvyku v každé volné chvíli čekat před bytem Ziona.T a vyhlížet jej. Štěstí mu přálo, potkal jej a předal mu své demo skladeb. Zion.T se do jeho hlasu doslova zamiloval. Požádal jej, aby poskytl featuring jedné z jeho připravovaných skladeb, Two Melodies. Singl doslova smetl všechny hudební žebříčky. V té době ještě ani jeden z nich nebyl považován za digitální monstrum. Postupem času se nám začala vytvářet VV:D crew.

 

VV:D crew postupně mění dějiny hudebního průmyslu. Sklízí úspěch tam, kde vládl idol svět. Začínají být považováni za velmi uznávané umělce. Jsou úspěšní společně a také individuálně. Všechny skladby, které Zion.T a CRUSH v letech 2015 a 2016 vydali, se stávají nezapomenutelnými. Mnoho fanoušků se domnívá, že společně v Amoeba Culture navázali na úspěch Dynamic Duo a Supreme Team.

V roce 2016 přichází velký šok. Zion.T opouští Amoeba Culture a připojuje se k The Black Label. Pro CRUShe to byla obrovská rána, která jej opravdu zasáhla. CRUSH se rozhodl přidat se k Amoeba Culture proto, že tam byl Zion.T. Jeho bůh už není tam, kde jej potřeboval. CRUSH netušil o tom, že má Zion.T v plánu změnit label. Maže jejich společné fotografie ze sociálních sítí a trpí. Po nějaký čas přerušil veškerý kontakt se Zionem.T. Neoddělitelné duo se vydává každý svou cestou. Stále jsou úspěšní, sklízí chválu, ale hudební svět přišel opravdu o něco velkého.Nenarušil se pouze vztah CRUSHe a Ziona.T, ale celé VV:D crew. Vyhlásili oficiální přestávku, protože jejich hlavní členové již mezi sebou nemají dobré vztahy. Zion.T po připojení k The Black Label působil jako producent společně s Kushem v páté řadě Show Me The Money. Jeho crew a CRUSH mu viditelně chybí. V hudbě je cítit ztráta.

Po dvou letech fanoušci začali přijímat fakt, že Zion.T a CRUSH nemají mezi sebou dobré vztahy. Vše se mění koncertem s názvem Monster Concert, pořádaným přesně 24. února 2018. Oba dva měli naplánované vystoupení na tomto koncertu. Do té doby se jeden druhému vyhýbali. Zda o tom věděli nebo to někdo záměrně naplánoval, se dosud nezjistilo. Na pódiu se objevil CRUSH žádající fanoušky o ticho. Po prvních tónech klavíru se stane ta dojemná chvíle, na kterou hudební svět čekal. Přichází Zion.T a objímá CRUSHe. Vypadá to, že si to oba mezi sebou vyříkali. Od této chvíle se jeden druhému nevyhýbají.V dalším článku se dozvíte o historii, kterou mezi sebou mají Zion.T a GRAY.


ZDROJ: hiphopkr.com, thekhoployalist.wordpress.com, dkhhrnb.com


 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9