Chanyeol napsal dvě skladby pro nové album EXO

17:17 | 06.11.2018 Eunka 0
Co Chanyeola inspirovalo k napsání dvou skladeb na nové album EXO? O tom rozmlouval během tiskové konference, která se konala 1. listopadu.
Chanyeol
Chanyeol FOTO: smtown.com
EXO-L se radují z comebacku EXO a jejich novinky Don’t Mess Up My Tempo. Album se skládá z 11 skladeb a Chanyeol se autorsky podílel na Gravity a With You.

Pro Gravity napsal text a na With You, která je zaměřena na Baekhyunovu superschopnost světla a je to popová skladba s R&B prvky, se podílel nejen jako textař, ale i skladatel hudby spolu s Sons Of Sonix. 

Co o této písni a její tvorbě řekl? Přiznal, že pravidelně poslouchá R&B a tak mu nahrávka zněla lehce do uší. Poté doplnil: "Při psaní textu jsem hodně myslel na naše fanoušky a také na to, jak se lidé často podobají lidem, které mají rádi. Zjišťuji, že jsme si se členy skupiny stále podobnější. Je to tím, že jsme spolu už tolik let. Tyto poznatky a zkušenosti jsem připsaní textu využil."

Pokud jde o píseň Gravity, tak ta se soustředí na superschopnost, kterou má D.O. Chanyeol o ní prozradil: "Říkal jsem si, že musím udělat to nejlepší, co mohu a hodně jsem přemýšlel, jak do textu zahrnout superschopnost Kyung Sooa. Naštěstí jsem pracoval s LDN Noise, které mám rád a už jsem s nimi pracoval několikrát. Díky tomu mi šlo psaní textu od ruky."

Chanyeol je šikovný skladatel i textař a teď otázka na vás, líbí se vám Gravity a With You?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9