K-POP v českém radiu? To tu ještě nebylo! Už v neděli startujte K-POP TIME

19:11 | 01.11.2018 Mei 2
Není zvykem, že by nějaké české či slovenské radio hrálo K-POP. Mnoho fanoušků korejské populární hudby by za to ovšem bylo rádo. Co není, může být. A to už tuhle neděli!
K-POP TIME
K-POP TIME FOTO: K-POP TIME / SeeJay Radio
Už v neděli 4. listopadu 2018 od 18 do 20 hodin poběží na SeeJay Radiu pořad K-POP TIME, který bude celý věnovaný K-POPu. Nepůjde však pouze o dvě hodiny nepřetržitého poslechu hudby. Každou neděli fanoušci uslyší také pravidelné novinky a zajímavosti ze světa K-POPu.
 
Pravidelně každou neděli vás bude v živých vstupech na SeeJay Radiu provázet světem K-POPu moderátorka SANDY. Ta není ve světě tohoto hudebního žánru žádným nováčkem. K-POPu fandí a poslouchá ho několik let.


 
Ve dvouhodinovém pořadu bude také K-POP Chart - hitparáda TOP 5  songů, které odhlasují fanoušci z  Česka a Slovenska. V rubrice "Pohled do minulosti” nezapomeneme ani na skupiny, které jži nevystupují. Mnohé jistě potěší písničky na přání! Kdo se jako první dovolá do živého vysílání, dostane možnost si vybrat K-POP song, který mu SANDY zahraje.
 
“Jsem rád, že jako první médium přinášíme do éteru České a Slovenské Republiky pravidelný pořad zaměřený na K-POP. Důvodem zařazení je zvyšující se fanouškovská základna této pop-kultury a to nejenom v Česku a na Slovensku, ale také ve světě. Jsem přesvědčen, že jsme připravili pro trh jedinečný netradiční moderní a pořad, který bude mít své pravidelné posluchače, ” říká programový manažer rádia Stano Šimor.
 

Mediálním partnerem pořadu K-POP TIME AsianStar.cz
- největší cz/sk portál o moderní asijské kultuře a K-POPu  

A jak můžeš naladit SeeJay Radio?

Android aplikace - play.google.com/store/apps
iOS (iPhone, iPad, iPod) aplikace - itunes.apple.com/app
POSLOUCHEJ ONLINE - play.seejay.cz

DAB radio – naladíš hned, pokud tvé rádio má možnost ladění v moderním systému DAB


 

TAK SI NEZAPOMEŇTE UŽ TUHLE NEDĚLI OD 18:00 PUSTIT SEEJAY RADIO!


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9