[AKTUALIZOVÁNO] Twice lákají na comeback s YES or YES

21:30 | 31.10.2018 wmxj5312hb 0
TWICE, devítičlenná skupina z JYP Entertainment, se vrací na scénu s 6. mini albem YES or YES. Více informací se dozvíte v tomto článku.
TWICE.
TWICE. FOTO: soompi.com
Devítičlenná dívčí skupina z JYP Entertainment se vrací na scénu s 6. mini albem, které ponese název YES or YES. Na skupinové teasery, individuální teasery, tracklist a obaly alba se můžete podívat níže v článku a v galerii pod článkem.

  
Sana, Jihyo, Mina

  
Dahyun, Chaeyoung, Tzuyu

  
Nayeon, Jeongyeon, Momo

Byl zveřejněn také tracklist připravovaného mini alba. Album bude obsahovat titulní píseň YES or YES a b-side tracks Say You Love Me, LALALA, Young&Wild, Sunset a After Moon. Na albu se objeví také korejská verze BDZ

Na titulní písni YES or YES se skladatelsky podíleli David Amber and Andy Love. David Amber v minulosti pracoval na skladbách jako například Heart Shaker, La La Love a Trigger the Fever od NCT Dream, Ringa-Ringa-Ring od EXO-CBX, Mystery od Hyoyeon Love Bomb od fromis_9. Andy Love dříve pracoval na výše zmíněných Trigger the Fever a Ringa-Ringa-Ring. Kromě toho se také skladatelsky podílel na Bad Behavior od GOT7, Cool World od Red Velvet, Dirty Cash od BIGBANG a Black Heart od UNB. Text k písni napsala Shim Eun Ji, která již dříve psala texty k písním TWICE, dalších umělců z JYP, jako jsou 2PM, Wonder Girls, 15&, a také se podílela na písních skupin jako Apink, INFINITE Lovelyz.

Bylo také vydáno video s názvem Do You Like TWICE?, které bylo vydáno při příležitosti 3. výročí TWICE a které je sestřihem vtipných a speciálních momentů z dosavadní kariéry skupiny. Na konci videa je krátká ukázka připravované novinky. Na video se můžete podívat níže v článku.


 
Byly zveřejněny tři MV teasery, Y, E a S. Na tyto teasery se můžete podívat níže v článku. Byl také zveřejněn náhled alba, která najdete v galerii pod článkem.

  

Kromě náhledu alba a dvou MV teaserů bylo také zveřejněno několik random foto kartiček a tři plakáty. Na foto kartičky se můžete podívat níže v článku, na plakáty pak v galerii pod článkem.

  
Random foto kartičky

Byly vydány také intro, album play a jacket video.

  

6. mini abum skupiny bude vydáno 5.listopadu v 6 hodin večer KST (10:00 našeho času), comebacková showcase proběhne v tentýž den. Skupina se se svojí novinkou objeví na 2018 MBC Plus X Genie Music Awards, které se budou konat 6.listopaduNamdong Gymnasium v Incheonu. 

Těšíte se na comeback TWICE? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,3%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,8%
Thajsko
7,3%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9