MONSTA X lákají na album Are You There

16:30 | 11.10.2018 Xiunka 101 0
Oblíbená skupina MONSTA X se vrací na hudební scénu s druhým studiovým albem Are You There. Fanoušky na něj začali lákat teaser fotografiemi.
MONSTA X
MONSTA X FOTO: soompi.com

Skupina MONSTA X oznámila začátkem října vydání druhého full alba nesoucího název Take.1: Are You There?. Comeback oznámili prostřednictvím video teaseru zakončeného otázkou Are You There. Psali jsme zde.

Po oznámení skupina vydala časový plán svého návratu. Fanoušci se kromě teaser fotografií mohou těšit na tracklist, video teaser a ukázky alba.

Členové vytvořili unit a začali vydávat teaser fotografie. Jako první jsme mohli spatřit teaser fotografie Minhyuka a Kihyuna. Další unit tvořili Wonho, Jooheon a Shownu. Poslední na řadu přišel Hyungwon a nejmladší I.M. Vydány byly dva odlišné sety. Na jednom můžeme vidět členy oblečené celé v černém s vážnými pohledy. Druhý set je opakem prvního. Černé oblečení bylo vyměněno za bílé. Mimika členů, i přesto, že se snažili zachovat vážnou tvář, působí krapet uvolněněji. Vydány byly individuální, unit a společné teaser fotografie.

Druhé full album bude vydáno 22. října. Která teaser fotografie se vám líbí nejvíce? Těšíte se na comeback MONSTA X?
 

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9