[AKTUALIZOVÁNO] Stray Kids lákají na comeback s I am YOU

17:30 | 21.10.2018 anya0305 0
Jak jsme vás již informovali, skupina Stray Kids pro nás chystá další comeback s albem I am YOU. Více informací se dozvíte v tomto článku.
Stray Kids.
Stray Kids. FOTO: soompi.com
Jak jsme vás již informovali zde, skupina Stray Kids uskuteční comeback se svým třetím mini albem, které ponese název I am YOU. Před vydáním alba se v Olympic Hall v Soulu bude konat showcase nazvaná Unveil: [Op. 03 : I am YOU]

Skupina započala své lákání na comeback zveřejněním tracklistu. Album bude obsahovat osm písní, jimiž jsou YOU, titulní skladba I am YOU, , 해장국, Get Cool, 극곽 극, 0325 a Mixtape#3, která se, stejně jako předchozí Mixtape#1 a Mixtape#2 objeví pouze na CD. Stejně jako tomu bylo u předchozích alb, i na tomto albu se skladatelsky a textařsky podíleli členové skupiny. Na skládání hudby titulní písně se kromě 3RACHA podíleli také collapsedoneJustin Reinstein, KZ, a Zene the Zilla

Na fotografii tracklistu se můžete podívat níže. Stray Kids vydali dvě skupinové fotoupoutávky a náhled dvou verzí alba - I am a YOU. Byly vydány také individuální fotoupoutávky Hana, Lee Knowa a Hyunjina. Na skupinové fotografie, teaser fotografie členů a náhled obou verzí alb se můžete podívat níže v článku a v galerii pod článkem.

 
Skupinové fotografie

  
Lee Know, Han a Hyunjin - set 3 (na sety 1 a 2 se můžete podívat v galerii pod článkem).

Skupina pokračuje ve vydávání foto upoutávek, tentokrát jsou na řadě Woojin, I.N a Seungmin. Na fotografie ze setu 3 se můžete podívat níže v článku, na set 1, 2 a na společnou fotografii se můžete podívat v galerii pod článkem.

  
Woojin, I.N a Seungmin - set 3 (na sety 1 a 2 se můžete podívat v galerii pod článkem).

Individuální fotografie Bang Chana, Felixe a Changbina byly zveřejněny. Na fotografie ze setu 3 se můžete podívat níže v článku, na set 1, 2 a na společnou fotografii se můžete podívat v galerii pod článkem.

  

Bang Chan, Felix a Changbin - set 3 (na sety 1 a 2 se můžete podívat v galerii pod článkem).

Lákání na comeback s I am YOU nekončí. Kluci si pro vás připravili další skupinové fotografie, intro v podobě videa a tentokrát si pro nás připravili i lyric cards, což jsou videa s ukázkou instrumentálu a textu. Na nové upoutávky se můžete podívat níže v článku.

 
Další skupinové fotografie

Intro

  
Lyric cards 1-3

  
Lyric cards 4-6

 
Lyric cards 7 a 8

Byl zveřejněn také první teaser k hudebnímu videu písně I am YOU. Na video se můžete podívat níže.


1. MV teaser

Stray Kids zveřejnili další ukázku hudebního videa písně I am YOU. Na video se můžete podívat níže v článku.


2. MV teaser

Stray Kids pokračují v lákání na comeback také ukázkou choreografie. Na video se můžete podívat níže v článku.Album vyjde 22.října. Těšíte se na comeback Stray Kids? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Monsta X - Alligator
45,6%
Seven'o clock - Get away
12,9%
Luna - Do you love me
5,8%
ATEEZ - HALA HALA
35,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9