Muzikálová herečka Lee Soo Bin chválila Suha a Park Hyo Shina

14:08 | 15.10.2018 Eunka 0
V Soulu se stále hraje muzikál The Man Who Laughs. Hlavní roli získali i známí zpěváci Park Hyo Shin a Suho z EXO. Jak je vychválila jejich kolegyně, muzikálová herečka Lee Soo Bin, se dozvíte v článku.
Park Hyo Shin, Lee Soo Bin a Suho
Park Hyo Shin, Lee Soo Bin a Suho FOTO: soompi.com
Účinkovat v muzikálu není rozhodně jednoduché, zvláště pokud člověk není profesionální muzikálový zpěvák. Muzikál The Man Who Laughs je založen na stejnojmenném románu Victora Huga a vypráví příběh Gwynplaina, muže s tváří monstra, ale se srdcem ze zlata. Muzikálová herečka Lee Soo Bin hraje v tomto muzikálu roli Dey, která má srdce čisté jako srdce dítěte a přestože nevidí, nemá problém vidět, jak dobrým člověkem Gwynplaine je.

Na otázku, jak se jí spolupracovalo se Suhem a Park Hyo Shinem, kteří Gwynplaina hrají, odpověděla: "Každý z nich je úplně jiný a svým způsobem jedinečný."

Poté pokračovala: "Park Hyo Shin pracuje velmi usilovně a dbá na detaily. Každý svůj part se snaží vyjádřit rozdílnými způsoby. Pokud se jím nechám vést, jsme spolu skvělí v každém okamžiku. Kromě toho má úžasné nápady a přemýšlí nad tím, jak se můžeme ještě zlepšit. Do každé scény se ponoří velmi hluboko a pečlivě analyzuje každý krok. Vždycky skvěle reaguje. Když zpívám, vnímá snad každou notu a s opravdovostí naslouchá všem mým partům."

O Suhovi prozradila: "Je velmi ohleduplný. Jelikož je Dea slepá, je v muzikálu mnoho scén, kdy se o ni musí postarat. V takových případech ke mně mírně a jemně promlouvá. Je velmi něžný, když mi pomáhá. Potom je pro mě snadné následovat ho ve všem, co dělá."

Muzikál The Man Who Laughs se bude hrát až do 28. října v Seoul Arts Center Opera House.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9