EXO konečně zveřejnili datum comebacku!

20:36 | 04.10.2018 Eunka 2
Na comeback EXO čekali EXO-L už celé měsíce. Konečně víme, kdy pánové přijdou s novým albem a známe i jeho název. Kromě toho se ukáže i Lay! Máme se na co těšit!
EXO
EXO FOTO: smtown.com
Tak jsme se konečně dočkali novinek ohledně návratu EXO. Naposled nás v době Vánoc potěšili albem Universe. EXO-L očekávali, že se skupina vrátí v létě, jak ostatně na jednom z koncertů naznačoval i Baekhyun, ovšem dopadlo to jinak a comeback EXO budeme mít na podzim. Samozřejmě, že ve velkém stylu. Vydají již páté dlouhohrající album, které se bude jmenovat Don’t Mess Up My Tempo. To vyjde ve třech verzích (Allegro, Moderato a Andante).

Oficiální tracklist sice ještě není k mání, ale z foto upoutávek lze ledacos vyčíst a tak se zdá, že na albu nalezneme tyto písně: Tempo, Sign, Ooh La La La, Gravity, With You, 24/7, Bad Dream, Damage, Smile On My Face, Oasis a čínskou verzi Tempo.

Fanoušky přirozeně zajímá, zda se na albu bude podílet i Lay, který se připravuje na svůj americký debut. Společnost SM oznámila, že bude. Laye uvidíme v MV a také se ví, že spolu s ostatními členy nazpíval čínskou verzi titulní písně. 

A kdy se tedy novinky od EXO dočkáme? Album Don’t Mess Up My Tempo vyjde 2. listopadu.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0%
Čína
33,3%
Japonsko
46,4%
Vietnam
7,2%
Thajsko
4,3%
Filipíny
0%
Indie
1,4%
Singapur
0%
Mongolsko
1,4%
Jiná
5,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9