Simon D prozdradil, kdo je nový CEO labelu AOMG

15:00 | 04.10.2018 Xiunka 0
Populární rapper a umělec Simon D znovu promluvil o svém odchodu z vedoucí pozice labelu AOMG. Nezapomněl zmínit, kdo po něm tuto pozici převzal.
Simon D
Simon D FOTO: allkpop.com

Simon D nedávno opustil svou vedoucí pozici v jednom z nejpopulárnějších korejských hip-hopových labelů. Veřejnosti a fanouškům to oznámil singlem Me No Jay Park. Touto skutečností vyvolal mnoho debat a různých dohadů. On a Jay Park čelili otázkám, zda jsou mezi nimi špatné vztahy. Oba to několikrát popřeli. Simon D opustil tento významný post z důvodu únavy a depresí. Nesnášel tíhu vedoucí pozice natolik, že mu to zabraňovalo v tvorbě hudby.

Dne 3. října se v živém vysílání pořadu Radio Star po boku Simona D objevili zpěvák Wheesung, rapper Woo Won Jae a komediant Lee Yong Jin jako hosté. Simon D sám sebe představil takto: „Jsem Simon D, muž který nalezl štěstí poté, co se od všeho oprostil. Opustil jsem mou vedoucí pozici v AOMG a vše ostatní. Je to tak dobré. Jsem šťastný. Jsem schopen restartu poté, co jsem vše zanechal.“

MC Kim Gu Ra se jej poté zeptal: „Opustil jsi pouze svou vedoucí pozici nebo jsi se také vzdal vlastnictví akcií?“ Simon D odpověděl:DJ Pumkin je nyní CEO. Přeorganizoval jsem své akcie. Chtěl jsem být pouze rapperem. Nechal jsem si pár akcií. Chystal jsem se vzdát všeho, ale kolegové mi řekli, že něco mít musím.“

Co říkáte na to, že novým CEO labelu AOMG je DJ Pumkin? Myslíte si, že Simon D vzdáváním se v podstatě všeho udělal dobře?


ZDROJ: allkpop.com

 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9