Jak Ji Chang Wook, Kang Ha Neul a Sung Kyu zvládají armádní muzikál?

16:00 | 20.09.2018 Eunka 0
Ji Chang Wook, Kang Ha Neul a Sung Kyu hrají od 9. září v armádním muzikálu Shinheung Military Academy. Jak zvládají svoje role bojovníků za svobodu? O tom promluvili v nedávném rozhovoru.
Sung Kyu, Kang Ha Neul a Ji Chang Wook
Sung Kyu, Kang Ha Neul a Ji Chang Wook FOTO: kanghaneul.org
Ji Chang Wook, Kang Ha Neul a Sung Kyu jsou sice momentálně v armádě, ale dostali výsadu zahrát si ve vojenském muzikálu, a tak se i během výkonu povinné vojenské služby mohou dostatečně vyřádit na jevišti. Muzikál Shinheung Military Academy vypráví příběh patriotů, kteří bojovali za nezávislost Koreje.

Ji Chang Wook hraje Dong Gyua, vynikajícího studenta, jenž je synem muže, který spáchal sebevraždu. O své roli řekl: "Myslím, že je to ta nejtěžší role, kterou jsem kdy vzal. Hrát tuto postavu je opravdu náročné a já musel zpočátku hodně přemýšlet nad tím, jak bych měl vyjádřit její emoce."

Poté dodal: "O mnohém uvažuji až během představení. Jsou chvíle, kdy se najednou rozpláču. Mluvil jsem se scénáristou o věcech, které mě znepokojovaly, a proto se některé věci kvůli mně měnily. Také režisér mi hodně pomohl."Kang Ha Neul, jenž ztvárňuje sirotka Pal Doa, přiznal: "Když jsem viděl scénář k muzikálu Shinheung Military Academy, poznal jsem, že nejde jen o vážné téma, ale že se tu najde i vtip a legrace. Myslím, že Pal Do je mladík, který přichází s humorem, když je to zapotřebí. Usilovně jsem pracoval na tom, abych ho učinil vtipným, a doufám, že se zdá zábavný i divákům."

Leader INFINITE Sung Kyu hraje Ji Chung Chuna, který vystudoval japonskou vojenskou akademii a nyní vede v Koreji hnutí za nezávislost. Jak se mu jeho role zamlouvá? Na tuto otázku odvětil: "Pokaždé mě dojme. Jelikož se jedná o reálnou postavu, provedl jsem výzkum a četl jsem knihy napsané o něm. Ač studoval na japonské vojenské akademii, odhodlaně bojoval za nezávislost Koreje. Usilovně jsem pracoval na tom, abych dobře vyjádřil jeho pocity."

Zmíněný muzikál se bude v Národním muzeu hrát až do 23. září a poté přijde na řadu turné po celé zemi.

ZDROJ: soompi.com
FOTO: blog.goo.ne.jp

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,9%
Čína
48,6%
Japonsko
38%
Vietnam
4,6%
Thajsko
3,4%
Filipíny
0,6%
Indie
0,3%
Singapur
0,3%
Mongolsko
0,6%
Jiná
2,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9