Umělci z Cube přivítali novou skupinu M4M

20:15 | 14.03.2013 Eunka 2
Nová skupina M4M byla povzbuzena svými kolegy z Cube Entertaiment a my si můžeme přečíst, co jim ostřílené hvězdy vzkázaly.
M4M na debutové showcase
M4M na debutové showcase FOTO: fy-m4m.tumblr.com
Dne 13. března se konala první debutová showcase (exhibice/vystoupení) nové chlapecké skupiny M4M. Událost moderovali Minhyuk a Hyunsik z BTOB a chlapci z M4M zazpívali svůj první singl Sadness a také další skladby z připravovaného alba.

Hvězdy Cube Entertainment nezapomněly nováčkům pogratulovat a vzkázaly jim mnoho povzbudivých slov. Něco takového muselo klukům udělat radost a dodat jim odvahu.

Gayoon (4Minute) řekla: "My jsme také hodně oblíbené v Číně a tak jsme zvědavé na debut M4M v této zemi." A Hyuna hned na to dodala: "Doufám, že M4M budou úspěšní a připojí se k nám v propagaci."

G.NA zase poukázala na to, že chlapci museli opustit svou zemi, což sama dobře chápe. Řekla: "Blahopřeju jim, že to i přes těžkosti zvládli. Často jsem mluvila s Jimmym a on se mi svěřoval se svými pocity. Doufám, že se M4M stanou jedničkou ve velké Číně."

Skupinu BEAST tentokrát zastoupil Lee Gi Kwang se slovy: "Kluci jsou tak vysocí a moc dobře vypadají. Tak jistě zpívají i tančí. Mají spoustu talentu. Určitě naplní veškerá očekávání, protože při výběru uspěli ve velmi silné konkurenci."

Doufejme tedy, že se slova laskavých kolegů naplní a kluci z M4M sklidí sladké ovoce za svou námahu a tvrdý trénink. My bychom jim to moc přáli.


ZDROJ: sg.entertainment.yahoo.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9