Comeback BTS se blíží!

17:30 | 17.08.2018 TerkaS 3
BTS uskutečnili svůj poslední comeback v květnu a teď chystají další návrat s posledním albem v sérii Love Yourself a velkolepou tour po celém světě. A co víc? Dozvíte se to v článku!
Skupina BTS se vrací zpět na scénu! Před týdnem byl odhalen design jejich nového repackage alba nesoucího název Love Yourself: Answer, které zároveň sérii Love Yourself ukončí. Lineární kresby na obalu alba navazují na obaly předchozích alb, což je báječná zpráva pro sběratele všech verzí. Tracklist alba ještě nebyl zveřejněn, ale věříme, že se ho brzy dočkáme.Úplný konec to ale přeci jen není - BTS se chystají na celosvětovou tour Love Yourself, při které navštíví mimo rodnou Koreu i Ameriku, Japonsko a dokonce i Evropu! Všechny koncerty kromě Japonska jsou ale již beznadějně vyprodané. I tak se dají lístky sehnat od fanoušků, kteří se na koncert nemohou dostavit, takže nezoufejte, pokud se vám nepoštěstilo lístek zakoupit. Jen malé varování - nekupujte lístky ze stránek jako viagogo apod., není možné ověřit, zda je lístek opravdu pravý a pustí vás na koncert. 

 

Jako první vypustila skupina 9. srpna tzv. Jintro čili comeback trailer s názvem Epiphany, ve kterém vystupuje nestarší člen Jin, který zpívá o tom, jak se konečně naučil milovat sám sebe a přijal své já v celé své kráse. Trailer můžete zhlédnout výše.

Teď skupina zveřejnila koncept fotky ke všem čtyřem verzím alba. Dle teorií fanoušků se skupina inspirovala knihou 1984 spisovatele Jamese Orwella, ale také poukazuje na nedostatek soukromí celebrit a působení v hudebním průmyslu, který z nich doslova udělal loutky. Trochu pravdy by na tom přeci jen mohlo být, skupina se již v minulosti inspirovala knihami jako Demian od Hermanna Hesseho (album WINGS), The Ones Who Walk Away From Omelas od Joanne Hall (repackage album You Never Walk Alone) či Into the Magic Shop od Jamese R. Dotyho (album Love Yourself: Tear).

Verze S

  
  

Verze E

  
 
 
Verze L

  
 
 
Verze F


  
 
 

Tak jak se vám trailer a koncept fotky k albu líbí? Nám tedy moc. Podělte se s námi o vaše dojmy v komentářích.

ZDROJ: allkpop.com
FOTO: twitter.com/BigHitEnt

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9