Ji Chang Wook, Kang Ha Neul a Sung Kyu vyprávěli o armádním muzikálu

16:00 | 20.08.2018 Eunka 0
Ji Chang Wook, Kang Ha Neul a Sung Kyu jsou momentálně v armádě. Přesto však vystupují v armádním muzikálu Shinheung Military Academy, o kterém hovořili během nedávné tiskové konference. 
Sung Kyu, Ji Chang Wook a Kang Ha Neul
Sung Kyu, Ji Chang Wook a Kang Ha Neul FOTO: xportsnews.com
Tito tři nadaní umělci byli před časem pomocí konkurzů vybráni, aby si zahráli v armádním muzikálu Shinheung Military Academy, který hodlá vyzdvihnout mladé lidi, kteří riskovali své životy v boji za nezávislost. Obsazení se skládá ze 37 umělců, přičemž většina z nich je v současné době v armádě. Všichni vynikají v herectví, zpěvu i tanci.

Ji Chang Wook hraje Dong Gyua, vynikajícího studenta, jenž je synem muže, který spáchal sebevraždu, aby tak vyjádřil odpor vůči imperialismu. Kang Ha Neul v muzikálu ztvárňuje Pal Doa, který vyrostl jako sirotek a stal se nedílnou součástí hnutí pro nezávislost. Sung Kyu z Infinite hraje Ji Chung Chuna, který vystudoval japonskou vojenskou akademii, ale vrací se do Koreje, aby aktivně vedl hnutí za nezávislost.

Ji Chang Wook během tiskové konference řekl: "Jsem vděčný, že jsem dostal příležitost být jedním z vojáků, kteří se mohli účastnit takového skvělého projektu. Pro mě je to velmi smysluplný projekt, při jehož přípravě jsem zažil hromadu legrace. Usilovně spolupracuji s ostatními vojáky, staršími kolegy, herci i přáteli. Zatímco jsme trénovali a zkoušeli, sdíleli jsme slzy i smích. Doufám, že to divácí ocení."

 

Kang Ha Neul uvedl: "Kdykoli se chci připojit k nějakému projektu, musím se ujistit, že se budu bavit a užiju si to. Od okamžiku, kdy jsem se zapojil do tohoto muzikálu, jsem věděl, že se budu bavit a potěším i mnoho lidí. V armádě je mnoho vojáků, kteří sní o tom, že se stanou herci. Mnozí z nich byli během konkurzů vybráni, aby si zahráli v tomto muzikálu. Právě s nimi jsem měl možnost sdílet tento úžasný okamžik a to je velký důvod proto, abych se bavil. Budu i nadále usilovně pracovat."

Sung Kyu ze skupiny Infinite vyjádřil vděčnost za to, že byl vybrán jako součást muzikálu a dodal: "Pracuji velmi usilovně, abych vykresil scénu, která bude připomínat ty, kteří pro tuto zemi tolik obětovali. Dělám vše proto, abych mohl být na sebe pyšný a abych vyjádřil emoce, které postavy mají cítit."

Poté poděkoval svým kolegům slovy: "Ji Chang Wook a Kang Ha Neul jsou na mě tak hodní. Vždycky na mě dávají pozor. Jsem tak vděčný, že mě hlídají na každém kroku a mohu říci, že jsem tuto vděčnost vnesl do každé zkoušky."

Muzikál Shinheung Military Academy se bude hrát od 9. - 23. září v Národním muzeu. Poté vyrazí na turné po celé zemi.

ZDROJ: soompi.com
FOTO: xportsnews.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9