WANNA ONE oslavili první výročí!

10:00 | 11.08.2018 TerkaS 0
WANNA ONE oslavili první výročí od debutu skupiny a připomněli si klíčové momenty uplynulého roku. Také sdělili svá přání do budoucna. Co si přejí? To se dočtete v článku.
WANNA ONE
WANNA ONE FOTO: soompi.com
Skupina WANNA ONE oslavila s fanoušky 1. výročí od debutu pyžamovou párty vysílanou na V Live.

Jako první se slova ujal Yoon Jisung: "Dnešek byl dnem, kdy nám všichni celý den gratulovali. Dnes je první výročí od našeho debutu."  Členové zmínili, že I love you Wanna One bylo ten den oblíbeným vyhledávaným výrazem, a následně poděkovali svým fanouškům.

Spousta členů ani nechtěla uvěřit, že už je to rok. Kang Daniel řekl: "Myslím si, že je to tak půl na půl. Je super, že už uběhl rok a čas plynul opravdu rychle. Chci poděkovat Wannables, že při nás stáli až do teď." Hwang Minhyun navázal: "Díky Wannables jsem mohl zažít spoustu nových věcí. Jsem za to vážně vděčný. Čas utíká opravdu rychle, až jsem šťastný i smutný zároveň." Park Woojin pokračoval: "Uteklo to tak rychle, že ani nevím, jak se to stalo. Když se zpětně podívám na náš rok, udělali jsme si spoustu vzpomínek." S poděkováním svým spolučlenům řekl Lai Guanlin: "Debutoval jsem šest měsíců po tom, co jsem přijel do Koreje, takže jsem se od kluků hodně naučil a jsem jim za to moc vděčný."

WANNA ONE také zmínili některé ze změn, kterými si členové prošli. Kim Jaehwan řekl: "Jsem šťastný, že mé skryté taneční schopnosti vypluly na povrch. Děkuji vám. Je tu spousta věcí, které jsem se od členů naučil o tanečních instinktech. Jsem stále ambiciózní a budu nadále tvrdě pracovat. Porostu a ukážu vám víc svých tanečních instinktů." Vystřídal ho Lai Guanlin: "Potkal jsem spoustu přátel a mám spoustu nových členů rodiny. Žil jsem se svými bratry a zažil spoustu věcí, takže jsem šťastný."

Bae Jinyoung řekl: "Jsem pořád velmi mladý, ale lidé, kteří mě po dlouhé době viděli, říkají, že jsem hodně dospěl. Vím, že jsem pořád dítě, ale oni řekli, že jsem dospěl. Myslím, že se projevily některé fyzické změny."  Park Woojin dodal: "Cítím se víc zodpovědný a více se zajímám o svou práci. Učím se učit a hodně růst." Ha Sungwoon odhalil: "Hodně jsem se naučil. Protože mám spolehlivé Wannables, kteří mi dávají spoustu lásky, myslím, že mi dali důvod žít a ukázat, jak by člověk jménem Ha Sungwoon měl žít. Jsem jim za to moc vděčný."

Park Jihoon řekl: "Myslím, že po debutu jsem cítil věci, které jsem jako trainee nepociťoval. Myslím, že jsem změnil způsob, kterým hledám své slabosti, abych zjistil, co se fanouškům bude líbit víc. Taky si vyhledávám a sleduji videa starších umělců. Též víc uvažuji o tom, jak se zlepšovat a tvrdě pracovat, když koukám na členy. V těchto směrech pociťuji změnu."

Lee Daehwi navázal: "Po svém debutu se cítím víc odpovědný za každou věc, kterou udělám, a myslím si, že bychom měli být vzory mladších lidí a fanoušků." Ong Seongwoo, který je znám svými procítěnými vzkazy fanouškům, řekl: "Vše, co dělám, je pro Wannables. Nejsou to, co děláme, jen decentí, malé věci?"

WANNA ONE se také ohlédli za svým společně stráveným rokem a vybrali ty nejlepší momenty. Yoon Jisung vybral první vítězství na hudební show a Park Jihoon to popsal jako moment, na který ve svém životě nikdy nezapomene.

Hwang Minhyun a Kim Jaehwan vybrali jejich první debutové vystoupení. Řekli: "Byli jsme na Gocheok Sky Dome tak nervózní a zároveň nadšení. Pamatuji si to a nemůžu ten moment popsat slovy." Kim Jaehwan dodal: "Váha našeho prvního vystoupení na Gocheok Sky Dome a křik Wannables, kteří zářili jasně jako hvězdy, mě vzaly za srdce. Pořád si ty pocity nervozity a nadšení pamatuji."

Ha Sungwoon řekl: "Pamatuji si výhru nejlepší chlapecké skupiny na MAMA a moment, ve kterém se všech 11 členů poslední den Produce 101 dalo dohromady. Ohlížím se za těmi vzpomínkami a někdy si hledám videa." Bae Jinyoung dodal: "Myslím si, že světové turné, na kterém teď jsme, je nejvíc zapamatovatelné. Potkáváme se s Wannables z celého světa. To je vzácná příležitost a jsem tak šťastný, že se s Wannables můžu setkat. Možnost vystupovat před Wannables je jako sen."

Pokračoval Lee Daehwi : "Pamatuji si hodně věcí, ale nejvíc první sólo koncert, který jsme měli nedávno. Po roce jsme měli koncert na místě, kde jsme debutovali. Před rokem jsem byl tak nervózní, že jsem se nemohl pořádně uvolnit. Ale teď už si můžu povídat s fanoušky."

Ong Seongwoo odhalil: "Líbí se mi jedna písnička, je to Time od Kim Do Hyanga. V písničce se zpívá: 'Kdybych mohl vrátit čas, kam bych se vrátil? Ale všechno to byly veselé zážitky, takže si nemůžu vybrat jen jednu vteřinu.' Hodně se s tímto textem ztotožňuji. Ve všech těch momentech jsem byl šťastný."

Když rozebírali vystoupení Hwang Minhyuna během druhého dne sólo koncertu WANNA ONE, Lai Guanlin řekl: "Nejvíc si pamatuji, když Minhyun ukázal svoje břišáky. Když je všech 11 členů na stagi se stejným cílem, vypadá to tak dobře. Pamatuji si každou vteřinu."

Skupina taky mluvila o některých z nejvtipnějších společných zážitků a vyzdvihla souboj v rapu mezi členy. Hwang Minhyun následně předvedl své schopnosti rapováním částí Kang Daniela a Park Woojina v Energetic.

Členové strávili zbytek vysílání dotazy na ostatní a mluvili, o tom, co by mohlo být za deset let. Bae Jinyoung řekl: "Setkáme se jako mnohem vyspělejší verze sama sebe." Hodně členů zahrnujíc Ha Sungwoona dodala: "Za deset let budeme všichni dospělí, takže chceme jít společně pít." Park Woojin, kterému bylo tento rok 20 let, poznamenal: "Až mi bude 30, chci se vám předvést v důstojnější image. Budu vyšší, nechám si narůst knírek a budu řídit auto." Kang Daniel zavtipkoval, že po svém dokončení povinné vojenské služby bude popichovat ostatní členy, které bude nástup teprve čekat. Členové také poznamenali, že doufají, že za rok společně vyrazí někam na výlet. 

WANNA ONE zakončili vysílání ASMR verzí I.P.U věnovanou fanouškům. Nakonec nahlas četli jména fanoušků a popřáli jim dobrou noc.

Přejeme WANNA ONE ještě spoustu takových výročí!


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9