Na Eun odmítla mnoho pozvání na rande

17:00 | 06.08.2018 Eunka 0
Členka skupiny A Pink prozradila v pořadu Radio Star mnoho zajímavého. Přiznala, že odmítla mnoho chlapců z řad idolů, a také prozradila, která členka TWICE ji okouzlila a proč. 
Na Eun
Na Eun FOTO: twitter.com/Apink_2011
Na Eun byla moc ráda, když mohla být hostem v pořadu Radio Star. Ohledně toho totiž uvedla: "Debutovala jsem téměř před osmi lety, ale dnes je to poprvé, co jsem hostem v talk show. Moje agentura mě do podobných pořadů nikdy neposílala."

Poté vysvětlila: "Měla jsem působit tajemně a chladně. Teď však chci do zábavních pořadů a talk show chodit." Na otázku, které členky byly vybrány, aby do show chodily, odpověděla, že Eun Ji a Bo Mi.

O Na Eun se říká, že je chladná, přímá a záhadná i z jiného důvodu. Jde tu o otázku randění. Na toto téma řekla: "Zpočátku jsme měly zákaz randění, takže když o mě někdo projevil zájem, tak jsem ho jasně, ale zároveň uctivě odmítla." 

Jen co to dořekla, přiznala, že odmítla i chlapce, který se jí líbil, a poté dodala: "Nyní mě už nikdo na rande nezve, protože mám image chladné ženy. Idolové mě vlastně označili za tu 'zlou holku'."

Jaký muž by se jí líbil? Na tuto otázku odvětila, že má ráda mužné, ale přesto sladké typy a také by ji potěšilo, kdyby jí nějaký sympaťák zanechal zprávu na instagramu. To je její tajné přání. Zatím tam však žádný vzkaz toho druhu, o jaký by stála, nenašla.

U mužů máme jasno, ale co Na Eun obdivuje na ženách? Je mezi členkami idol skupin nějaká dívka, která jí přijde okouzlující? Ani zde neváhala s odpovědí a prozradila: "Líbí se mi Tzuyu z TWICE. Je tak hezká! Viděly jsme se během Idol Star Athletics Championships a musím říci, že má podobnou povahu jako já. Je tichá a klidná. Moc toho nenamluví. Tím mě zaujala."

Kromě toho během pořadu zmínila i svou mámu, se kterou si je velmi blízká. Hovoří spolu také o mužích. Víte, koho by si přála za zetě? Členka A Pink zdůraznila, že její máma miluje sportovce, a proto by ji nejraději vdala za fotbalisty Son Heung Mina a Lee Yonga.

Co k tomu dodat? Na Eun je velmi otevřená a my jen doufáme, že bude navštěvovat talk show častěji.

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9