CNBLUE se chystají na svůj koncert

15:22 | 16.12.2012 MinYeon 6
Po dlouhém roce se CNBLUE vrátí do Soulu odehrát svůj koncert BLUE NIGHT. Kluci se rozhodli fanoušky nalákat vlastními kresbami a podělili se s námi i o fotku z tréninku.
Kang Min Hyuk a jeho kresba
Kang Min Hyuk a jeho kresba FOTO: twitter.com/cnblue_4
Stejně jako Jong Hyun s Jung Shinem, už i zbývající 2 členové, Min Hyuk a Yong Hwa, uploadovali na twitter svá výtvarná ztvárnění pozvánky na chystaný koncert BLUE NIGHT.

Min Hyuk ke svému dílku napsal:

"Ahoj všichni! Tady je Kang Min Hyuk ze CNBLUE. Letošní prosinec je opravdu chladný.. ale na našem koncertě BLUE NIGHT se určitě zahřejete. Už to není ani týden. Vypadá to, že nejvíc nervózní z tohoto koncertu jsem právě já.. huu.. BLUE NIGHT mi připomíná modrou oblohu, takže.. tady je má kresba. Malování je vážně hodně těžké. Každopádně, zbývá už jen pár dní.. Uvidíme se na stadionu!!!!! CNBLUE GOGO!"Krátký vzkaz ke svému výkresu připsal i leader skupiny Yong Hwa:

"Ahoj všichni, tady je Yong Hwa. kk Myslím, že umím kreslit fakt dobře. kk Venku je zima, tak na sebe dávejte pozor~!"Jako bonus nám kluci poslali i fotku z tréninku, kde se na koncert pilně připravují. A samozřejmě nezapomněli své fanoušky opět varovat před zimou.

"Ahoj všichni, na poslední chvíli trénujeme na koncert! kk hahaha kk Dávejte prosím pozor, ať se nenachladíte. Budeme vás potřebovat, abyste nám dodali na koncertě sílu.. haha Doufám, že už se těšíte!!!"Také vás mrzí, že se na tento koncert už nedostanete? A čí kresba vás zaujala víc?

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9