Leo nás láká na své první mini album

19:45 | 24.07.2018 AngryDaeguni 1
Populární zpěvák "králů konceptů", tedy VIXX, láká na své první mini album dalšími fotkami. Je vůbec možné se po jejich zhlédnutí dožít Leova debutu? Dozvíte se po přečtení článku.
VIXX Leo
VIXX Leo FOTO: twitter.com/RealVIXX
Fanoušci VIXX den ode dne stále více hoří nedočkavostí. Debut se závratně blíží a v předem neoznámených časech jsou vydávány naprosto nečekané, umělecké a esteticky příjemné fotografie. 

Před pár dny Leo fanoušky dostal následujícím oficiálním setem (první fotka zde jako úvodní): 


 

Včera nám Leo na oficiálním Twitteru a Facebooku VIXX představil, v jaké podobě bude možno album zakoupit. Varianty jsou dvě: Kihno album a regular album. 

Balíček Kihno verze obsahuje Kihno kit, set fotokartiček o 32 kusech a čtyři pohlednice. Součástí balíčku regular alba bude digipak, fotokniha o 76 stranách, CD, jedna fotokartička ze dvou verzí, jeden plakát ze dvou verzí, vstupenka a set čtyř foto papírů

Nejvíce otazníků vyvolala ona vstupenka. Jak je však pro Lea typické, nadále nás dráždí a její význam si zatím nechává pro sebe. 

A dnes Leo překvapil tracklistem svého prvního mini alba:

Na kompozici první a titulní skladby, Touch & Sketch, se převážně podílel Andreas Stone Johansson, který v minulosti spolupracoval se Super JuniorEXO, SHINee nebo GOT7. Dalším známým jménem je G'harah PK Degeddingseze, producent písně Fine China Chrise Browna, která mu mimo jiné přinesla v roce 2013 několik nominací na World Music Awards. Tento producent také spolupracoval se SHINee, Hyomin nebo SF9

Co se týče druhé, třetí, šesté a sedmé skladby v pořadí, tedy Cover Girl, Free Tempo, Gesture꿈 (Dream), Leo je skládal s 이밴진승 (Lee Benjin Seungem), jenž má na kontě písně psané především pro dívčí skupiny jako April nebo Rainbow.
 
Jeden z autorů čtvrté skladby Give me something, Justin Reinstein, už s VIXX spolupracoval dříve, a to na tvorbě Milky Way (album Kratos). Také skládá pro EXO nebo CNBLUE

Spoluskladatelem páté písně 나는 요즘 je Ryan Im. Psal pro GOT7, 2PM nebo UP10TION.

Na Leovo první mini album se moc těšíme. Před vydáním tohoto alba prý pilně studoval hudební kompozici, a tak pevně doufáme, že se mu album vyvede a bude se těšit velké popularitě a uznání. 

A co vy? Také se těšíte?

FOTO: twitter.com/RealVIXX

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9