Min Seo prozradila, že ji ovlivnil Kim Jaejoong

15:30 | 17.07.2018 BoraBene 0
Zpěvačka Min Seo prozradila, že jejím vzorem je Kim Jaejoong z JYJ. Co na sebe ještě prozradila?
Min Seo & Kim Jaejoong
Min Seo & Kim Jaejoong FOTO: soompi.com
Zpěvačka Min Seo nás nepřestává překvapovat. Její skladba Is Who nasbírala hned v prvním týdnu neuveřitelných 6 milionů zhlédnutí na YouTube kanále Mystic Entertainment a to je číslo, které by si určitě přála i nejedna její slavnější kolegyně. Min Seo však ještě zdaleka neřekla své poslední slovo, 23. července se potěšíme písní Zero. Na ochutnávku se můžete podívat níže.Min Seo se v rozhlasové show Two O’Clock Escape Cultwo Show svěřila, kdo ji ovlivnil jako zpěvačku. Na otázku, kdy se rozhodla, že bude zpívat, Min Seo odpověděla: "Chodila jsem do kroužku. Vždycky jsem ráda zpívala a už na základce jsem se účastnila různých pěveckých soutěží. Vzhlížela jsem k umělcům, jako jsou TVXQ, Super Junior a Wonder Girls. Obzvlášť velký respekt jsem chovala k TVXQ."

Zpěvačka pokračovala: "Nejvíce se mi líbil hlas Kim Jaejoonga. Tehdy jsem se prostřednictvím televize dozvěděla, jaké to je být popovou zpěvačkou, a od nástupu na střední školu jsem se začala plně soustředit na zpěv a přestala jsem se učit, protože jsem chtěla být zpěvačkou."

Rodiče měli pochopitelně starost. "Neměli z toho radost. Řekli mi, abych studovala a šla na vysokou." Ale vypadá to, že láska k hudbě se v jejich rodině dědí: "Můj táta je také skvělý zpěvák a dokonce i dirigent ve sboru."

Podporujete tuto talentovanou slečnu?

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
50%
Japonsko
37,1%
Vietnam
4,8%
Thajsko
3,3%
Filipíny
0,5%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,5%
Jiná
2,3%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9