Crush nás láká na wonderlost

15:45 | 11.07.2018 Xiunka 0
Crush, jeden z nejlepších korejských R&B umělců, oznámil comeback a k této příležitosti zasypává fanoušky nejrůznějšími upoutávkami. Více se dozvíte v článku.
Crush
Crush FOTO: allkpop.com

Začátkem června oznámil Crush návrat na hudební scénu. Naposledy jsme mohli slyšet jeho unikátní hlas v digitální singlu Bittersweet, který vydal na počest svých narozenin.

Crush a jeho zastupující společnost Amoeba Culture odhalili dvě teaser fotografie. Jeden z nich byl surrealistickou malbou a druhý vyfocen. Na obou teaserech se vyjímalo slovo WONDER, jenž měl Crush vytetované na své tváři. Název skladby nebyl v době oznámení comebacku znám.

Nyní již víme, že Crushův nové album ponese název wonderlost a bude obsahovat 5 skladeb včetně titulní písně Cereal. Můžeme se těšit na skladby Chill, Endorphin, Close Your Eyes a Ryo. Taktéž bylo prozrazeno, že se na albu kromě Crushe podílelo dalších sedm umělců.

Umělec pokračuje ve zveřejňování lákadel. Kromě obalu alba byly vydány další tři teaser fotografie. Crush na nich zůstává nadále tajemný. Nikdo tak nemůže určit o jaký druh skladeb se bude jednat.Album wonderlost bude vydáno již 13. července.

ZDROJ: allkpop.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9