ONF o MIXNINE a A.C.E

16:00 | 13.06.2018 Xiunka 200 0
Chlapecká skupina ONF uspořádala tiskovou konferenci, v rámci které představila své nové mini album You Complete Me, prozradila pocity z MIXNINE a promluvila o A.C.E.
MIXNINE & ONF & A.C.E
MIXNINE & ONF & A.C.E FOTO: soompi.com
Všech sedm členů se zúčastnilo JTBC survival programu MIXNINE. Hyojin a Laun se stali členy finální skupiny. Nicméně z tohoto programu žádná skupina debutovat nebude. Yang Hyun Suk se střetl s agenturami zastupující jednotlivé členy a představil jim podobu smlouvy, bohužel jejich názory na fungování skupiny se různily. Více se dozvíte zde.
 
Když byli členové dotázáni na své pocity ohledně MIXNINE, Laun odpověděl: „Přestože byl debut MIXNINE zrušen, hodně jsme se naučili každodenním procvičováním v rámci programu. Je špatné, že jsme nemohli debutovat, ale díky zkušenostem jsme rostli. Ukážeme lepší stránky sebe samých.“
 
J-Us také sdílel své zkušenosti z programu. Řekl: „Díky MIXNINE jsem se naučil hodně o tom, jak cenní jsou naši členové.“
 
ONF se nevyhnuli otázce věnující se A.C.E, jejichž tři členové prošli MIXNINE. Doba návratu na hudební scénu A.C.E a ONF je totožná. Kim Byeong Kwan a Donghun se stali také členy finální skupiny MIXNINE.
 
MK poznamenal: „V průběhu MIXNINE jsme často vystupovali s A.C.E. Naučil jsem se hodně. Jsem nadšen z toho, že se s nimi setkáme v hudebních show. Bude dobré je vidět. Pracovali jsme tvrdě na přípravě a oni taktéž. Doufám, že všichni ukážeme, jak jsme se připravili.
 
Wyatt dodal: „Jak řekl MK, díky MIXNINE jsme se stali přáteli. Doufám, že navzájem předvedeme skvělé výkony jako kolegové ve stejné profesi.“

Rookie skupina ONF přivítala léto s druhým mini album You Complete Me. Album působí velmi svěžím a veselým dojmem. Titulní skladba Complete obsahuje house prvky.


ZDROJ: soompi.com
 

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Apink - %%
27,8%
TVXQ - Truth
16,7%
Red Velvet - Sappy
13,9%
KNK - Lonely night
41,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9