Onew o významu nového alba

18:00 | 13.06.2018 Xiunka 239 0
SHINee v rámci propagací nového alba uspořádali V live vysílání nazvané SHINee X LieV. Onew, leader skupiny, promluvil o významu nového alba.
Onew
Onew FOTO: soompi.com
Po ukončení promo akcí k The Story of Light Ep. 1 se Onew rozpovídal o aktivitách SHINee.  Řekl: „Bylo to jako špagety alle Vongole. Harmonické a lahodné. Opravdová zábava. Postřehli jste, že bylo hodně momentů, kdy spolu členové komunikovali na pódiu? Myslím si, že naše jednotnost je dobrá bez ohledu na kamery.“

Onew pokračoval ve sdílení pocitů z nového alba. Prohlásil: „Myslím si, že je tam hodně zobrazena vděčnost. Album nese naše pocity, jak jsme byli vděční, jsme vděční a budeme vděční. Schopnost SHINee pohybovat se v budoucnosti je v albu také obsažena. Protože toto album má hodně velký význam, je v něm zahrnuto mnoho našich myšlenek.“Dodal: „V mém případě jsem zapracoval na vztazích s ostatními lidmi a harmonii mezi námi. Přemýšleli jsme o našem štěstí, stejně tak o štěstí mnoha lidí, zatímco jsme tvořili album, které by udělalo fanoušky šťastnými“.

SHINee nyní propagují druhou část alba The Story of the Light Ep. 2 a titulní píseň I Want You.

Co říkáte na význam alba? Vnímáte v něm jejich myšlenky?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Apink - %%
27,8%
TVXQ - Truth
16,7%
Red Velvet - Sappy
13,9%
KNK - Lonely night
41,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9