TREI se vrací s překvapením!

15:30 | 16.05.2018 Xiunka 0
Hip-hopové duo TRINITIOPUS, známé také jako TREI, ohlásilo návrat na hudební scénu s druhým digitálním singlem NIKE. To ovšem není vše. Duo fanouškům ohlásilo razantní změnu. Jakou? Zjistíte v článku.
TREI
TREI FOTO: facebook.com/TREI.Official
Duo TREI pod Banana Culture oficiálně debutovalo minulý rok v srpnu s digitálním singlem UP. Před debutem vydali performance hudební videa svých skladeb Easy, Just yet a X. Členové jsou Lee Jae Jun a Chae Chang Hyun. Oba dva nejsou na korejské hudební scéně nováčci. Lee Jae Jun byl členem již rozpadlé skupiny C-CLOWN. Vystupoval pod stage jménem Maru. Chae Chang Hyun je znám jako Golden Boi.Duo se účastnilo show MIXNINE. Po skončení show fanoušci vyžadovali jejich návrat a nové skladby. Jejich přání se jim nyní vyplnilo. TREI uskuteční 17. května comeback s druhým digitálním singlem NIKE. To ovšem není vše. Oficiálně se k nim přidává třetí člen, charismatický Kim Jun Tae.

TREI k příležitosti vydání druhého singlu zveřejnili velmi poutavé individuální teaser obrázky. Fanouškům slibují novou hudbu a rozšíření svého pole působení.

  

Individuální teaser obrázky nejsou jediná lákadla vydaná k novému singlu. TREI, nyní již ve třech, zveřejnili také dance practice a tím fanouškům přiblížili svého nového člena.Těšíte na comeback? Znáte TREI?


ZDROJ: facebook.com/TREI.Official

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,7%
Čína
49,1%
Japonsko
38,4%
Vietnam
4,3%
Thajsko
2,7%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,7%
Jiná
2,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9