Heechul prozradil, proč nevystupuje s Lo Siento

15:30 | 22.04.2018 Eunka 984 3
Skupina Super Junior propaguje nové album Replay a píseň Lo Siento. Heechul však tancovat nemůže. V článku se dozvíte, proč se rozhodl v hudebních show nevystupovat a jak se mu daří v zábavních pořadech.
Heechul
Heechul FOTO: soompi.com
Heechul byl hostem v rozhlasovém pořadu Kim Young Chul‘s Power FM, kde mluvil o tom, proč nepropaguje nový hit Lo Siento. Hovořil o starém zranění a chronické bolesti nohy. Od dob Sorry Sorry bylo pro něj velmi těžké vystupovat. 

Upřímně přiznal: "Nechtěl jsem vystupovat už s Black Suit, ale přece jen je pár členů v armádě, tak jsem si myslel, že bych měl skupinu podpořit. Členové byli velmi ohleduplní, ale stejně jsem si myslel, že jsem to měl radši vzdát než to dělat polovičatě. Je to pro mě bolestivé téma a fanouškům asi působím starosti."

Heechul patří k hlavnímu obsazení show Knowing Brothers. Jak tam zvládá problémy se zdravím? Ohledně toho prozradil, že všichni diváci i zaměstnanci vědí, že se nemůže věnovat pohybovým aktivitám. Kolegové mu navíc řekli: "Stačí, že umíš dobře mluvit. Ty ostatní věci už dělat nemusíš."

Zpěvák také zmínil Lee Soo Mana, když uvedl: "Ptal se mě, zda je má noha v pořádku a radil mi, abych byl opatrný. Já mu odpověděl, že se živím mluvením."

Když se začal objevovat v různých zábavních show, lidé ho neměli moc rádi. Na toto téma odhalil: "Když jsem v tomto odvětví debutoval, Hyun Young, Noh Hong Chul a já jsme byli vybráni za nejméně oblíbené baviče. Našli se lidé, kteří mě neměli rádi a vlastně mě mnozí nemají rádi dodnes. Někteří mě měli za nováčka a jiní tvrdili, že nemám žádné způsoby."

Jak to Heechul řešil a co mu pomohlo? Na tuto otázku odvětil: "V té době jsem musel říct něco svým odpůrcům. Řekl jsem, že nechci nutit lidi k tomu, aby mě milovali. Prostě budu pracovat jen pro ty, kteří mě rádi mají. Tak jsem si získal ještě víc nepřátel. Během té doby mě Lee Soo Man povzbudil, neboť mi řekl: 'Máš mě za zády, tak čeho se bojíš!'"

Heechul nakonec také prozradil, kterého člena by představil své mladší sestře, kdyby nějakou měl. Vybral Donghaeho a pak dodal, že z obsazení show Knowing Brothers by zvolil Kim Young Chula, neboť Min Kyung Hoon je sice dost osamělý, ale moc nevychází z domu, takže by rande nejspíš nezvládl.

Co říci na závěr? Máte rádi Heechula jako zpěváka a idola, nebo se vám víc líbí coby bavič v zábavních show?

ZDROJ: soompi.com, allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9