EXO-CBX přiznali, že jim chybí Lay

16:30 | 18.04.2018 Eunka 734 0
EXO-CBX propagují nové mini album Blooming Day, ale nezapomínají ani na ostatní členy EXO. V článku se dozvíte, jak přáli Sehunovi k narozeninám a jak myslí na Laye, který pracuje v Číně.
EXO-CBX
EXO-CBX FOTO: twitter.com/weareoneexo
EXO-CBX si v současné době užívají svůj comeback s novým mini albem Blooming Days. Jak se ale navzájem podporují? Zajímají se ostatní členové EXO o aktivity podskupiny EXO-CBX? Na tuto otázku Chen odpověděl: "Členové skupiny se opravdu upřímně zajímají jeden o druhého."

Baekhyun doplnil: "Když jsme pozdě v noci natáčeli naše vystoupení pro show M!Countdown, ostatní členové nás povzbuzovali."

Funguje to ale i jinak. Všichni tři pánové prozradili, že dost často hlídají Kaiovy věci, neboť Kai je velmi nepozorný a pořád něco ztrácí.

Kluci také zmínili Sehunovy narozeniny, které nejmladší člen slavil 12. dubna. Baekhyun zavtipkoval: "Hned po půlnoci jsme začali bláznit v našem skupinovém chatu. Přáli jsme Sehunovi hodně štěstí, nicméně odpovědi jsme se nedočkali. Napsal nám až ráno, protože spal, aby byl svěží na natáčení filmu."

K EXO patří i Lay. O něm trio EXO-CBX také mluvilo. Na dotaz, zda jsou s Layem v kontaktu, Chen odvětil: "Samozřejmě. Byli jsme v kontaktu i v tu chvíli, kdy jsme Sehunovi posílali přání k narozeninám."

Baekhyun poznamenal: "Sehun Layovi za přání poděkoval čínskými znaky a Lay mu odpověděl: 'Hej! Teď už víš, jak se to píše čínsky.'"

Chen pak ještě uvedl: "Tímto způsobem s Layem komunikujeme a všem se nám daří dobře." Xiumin upřímně přiznal: "Lay mi opravdu moc chybí." Baekhyun na závěr vyjádřil stejné přání jako máme my všichni, když řekl: "Myslím, že by bylo hezké, kdybychom příště mohli propagovat album všichni."

Doufejme, že to tak bude. Těšíme se na to. Lay chybí i nám, nejen v EXO albech.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Apink - %%
24,2%
TVXQ - Truth
15,2%
Red Velvet - Sappy
15,2%
KNK - Lonely night
45,5%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9