EXO-CBX hovořili o svých přezdívkách a klipu

14:30 | 16.04.2018 Eunka 0
EXO-CBX v rámci comebacku rozmlouvali s fanoušky na V Live. Hovořili o přezdívkách a videoklipu Blooming Day. Jako obvykle neztráceli vtip.
EXO-CBX
EXO-CBX FOTO: twitter.com/weareoneexo
EXO-CBX potěšili fanoušky, neboť se opět objevili ve vysílání V Live. Když přišla řeč na roztomilé přezdívky, kluci hovořili o image každého z nich. Chen představuje takového slušného vzorového studenta, Baekhyun zlobivého, nezbedného chlapce a Xiumin pohádkového skřítka. 

Poté přiznali, že jim fanoušci dali novou přezdívku. Vesele vysvětlovali: "Říkají nám veverky, protože jsme drobnější a menší než ostatní členové EXO." To je pravda a kluky to, jak se zdá, baví. Se smíchem poznamenali, že v tomto chtějí být co nejupřímnější, tak si ani nevycpávají boty. Jsou prostě rádi malými a dovádivými veverkami. 

Když se měli vyjádřit k hudebnímu videu Blooming Day, Chen vzpomenul na květinové krupobití a řekl, že opravdu cítil bolest, jak na něj květy padaly. Xiumin dodal, že ty kytky byly skutečně těžké, a pak ještě prozradil: "Klíč, který se objevil v našem videoklipu, byl vyprodán. To je něco úžasného! Jsem tak vděčný. Naši fanoušci si nás velice váží."

Členové podskupiny se dobře bavili, když hráli hru, během které hádali nová slangová slova. Baekhyun k tomu řekl: "Bylo hezké naučit se nové fráze a mně se moc líbí tento nový způsob komunikace s fanoušky." Xiumin si pochvaloval, že se v prvním kole propagačních aktivit zase něco naučili, a Chen na závěr uvedl: "Našli jsme nový způsob komunikace s EXO-L. Pokud to půjde, doufám, že se příště zapojí a pobaví i ostatní členové EXO."

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9