Eunkwang vyprávěl o muzikálu Three Musketeers

13:00 | 16.04.2018 Eunka 0
Eunkwang ze skupiny BTOB hraje v současné době D’Artagnana v muzikálu Three Musketeers. Jak ho podporují ostatní členové skupiny? To vám prozradí v článku. 
Eunkwang jako D′artagnan
Eunkwang jako D′artagnan FOTO: instagram.com/btob_silver_ligh...
Eunkwang se nedávno setkal s redaktory MyDaily a hovořil o muzikálu Three Musketeers, ve kterém hraje odvážného a trochu zbrklého D’Artagnana. BTOB jsou na scéně už skoro 7 let a jednotliví členové se stále více zaměřují na osobní aktivity. 

Jaké to je vystupovat v muzikálu a nemít po boku členy skupiny? Eunkwang přiznal, že stále mívá strach, a dodal: "Byl jsem zvyklý vystupovat s týmem, takže když stojím na jevišti sám, z nervozity se mi třesou nohy."

Kdo leadera BTOB nejvíce podporuje? Podle jeho slov Changsub, který již také v několika muzikálech účinkoval. Eunkwang vysvětlil: "My dva o svých muzikálech vlastně nemluvíme, protože patříme k lidem, kteří si radši všechno dělají po svém, ale hodně se navzájem motivujeme. Když je Changsub zaměstnán nějakým muzikálem, obvykle od lidí slýchám, že je dobrý a pracuje velmi usilovně. To mě povzbuzuje k tomu, abych na sobě pracoval a byl stále lepší a lepší. Přál bych si, aby Changsub také slýchal, že jsem dobrý. Je to taková přátelská soutěživost mezi námi. Vede nás k lepším výkonům."

Zpěvák mimo jiné prozradil, že když hrál v muzikálu Hamlet, měl opravdu strach, neboť předtím 5 let v žádném muzikálu nepůsobil. Cítil se nejistý a vystrašený, ale ostatní členové ho povzbudili. Hyunsik a Changsub mu řekli: "Patříš na muzikálovou scénu. Právě na jevišti, když hraješ v muzikálu, jsi nejúžasnější." Taková slova Eunkwanga naplnila hrdostí.

 

Šikovného Eunkwanga však nepodporují jen členové skupiny a kolegové. Hodně lásky a podpory mu dávají fanoušci. Ohledně toho uvedl: "Fanoušci mi píší, jak se s každým představením zlepšuji a že je hezké, když vidí, jak jako muzikálový herec vyzrávám. Občas přivedou na představení i své rodiče, kteří se pak ptají, zda jsem opravdu idol."

Tahle slova slýchá leader BTOB zjevně rád, neboť doplnil: "Když čtu recenze, které o mně říkají, že jsem opravdu dobrý a najdu tam otázku typu: 'On je vážně idol?', jsem pyšný a vděčný a dodává mi to chuť usilovně pracovat a zlepšovat se."

Ačkoli se mu v muzikálech daří a má úspěch, na svou kariéru idola nezapomíná. Využívá své nadání a předává svým postavám něco ze sebe samého. K tomu řekl: "Nejprve jsem se snažil potlačit, že jsem idol, abych se moc nelišil od muzikálových herců, ale režisér mi řekl: 'Jsi příliš ztuhlý. Jsi idol a to je v pořádku. Jen jim ukaž své charisma.' Poradil mi, abych toho faktu, že jsem idol, využil. Abych to bral jako výhodu a neskrýval to. Díky tomu jsem nabyl sebedůvěru a trochu ty své postavy přibarvil tou 'idolovostí'."

Muzikál The Three Musketeers se bude v Koreji hrát až do 27. května.


ZDROJ: soompi.com
FOTO: stagetalk.co.kr

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Monsta X - Alligator
45,6%
Seven'o clock - Get away
12,9%
Luna - Do you love me
5,8%
ATEEZ - HALA HALA
35,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9