Suho si zahraje v muzikálu The Man Who Laughs

19:30 | 25.03.2018 Eunka 8
Leader skupiny EXO ještě nedávno účinkoval v muzikálu The Last Kiss. Nyní dostal další zajímavou nabídku. Více si povíme v článku. 
Suho
Suho FOTO: soompi.com
Suho nejen rád zpívá a hraje, ale také rád čte. Možná právě proto přijal roli v dalším muzikálu, který se jmenuje The Man Who Laughs. Společnost SM to potvrdila před několika dny a my z toho máme radost.

Pokud vám název muzikálu něco říká, nejspíš také rádi čtete. Tento muzikál totiž vznikl na motivy románu Victora Huga (L'Homme qui rit, u nás byl vydán pod názvem Muž, který se směje). Existuje i několik filmových zpracování. V tom z roku 2012 si zahrál např. Gérard Depardieu.

Suho v muzikálu ztvární Gwynplaina, kterému únosci coby dvouletému dítěti znetvořili tvář do věčného úsměvu. Tento chlapec později zachrání slepou holčičku Deu, která se do něj jako dospělá dívka zamiluje, a když ho schová do své pojízdné boudy jistý Ursus, žije život komedianta. Ve skutečnosti netuší, že má vznešený původ.

Kdo román četl, ví, že příběh je jedinečný, a Suho bude mít rozhodně co hrát. Tu stejnou roli si vychutná i zpěvák Park Hyo Shin. Muzikál se bude hrát od 10. července do 28. října v Seoul Arts Center Opera House.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9