Anketa TOP 2NE1

19:00 | 03.03.2013 JDC 6
Výsledky ankety TOP 2NE1 jsou tady! Pojďme se společně podívat, jak to celé dopadlo a jak si holky a jejich písničky vedly u českých a slovenských Black Jacks.
2NE1 Anketa
2NE1 Anketa FOTO: showwall.com
Nedávno proběhla anketa, ve které byli dotazováni jednotliví Black Jacks (fanoušci 2NE1), kteří odpovídali na otázky, kdo je jejich nejoblíbenější člen ze skupiny, nejoblíbenější píseň od 2NE1, nejvíc sexy členka atp. Z jejich odpovědí se zpracovaly výsledky, které byly rozřazeny do jednotlivých kategorií vycházejících z otázek. Dnes vám přinášíme report s výsledky této ankety. Výsledky nás překvapily i nepřekvapily zároveň.

Anketa se skládá z deseti kategorií: Nejoblíbenější členka, Nejoblíbenější couple (2NE1 dvojice), Nejhezčí hlas, Nejlépe oblékaná členka, Nejvíce sexy členka, Nejoblíbenější song, Nejoblíbenější album, Neoblíbenější MV, Nejlepší tanečnice a Největší showman skupiny.

Níže jsou uvedeny jednotlivé kategorie a vítězné členky, případně songy, hudební klipy nebo alba atp. V závorce je uveden procentuální podíl na hlasech v jednotlivých kategoriích.
 
  1. Nejoblíbenější členka - CL (42%)
  2. Nejhezčí hlas - Bom (40%)
  3. Nejlépe oblékaná členka - CL (60%)
  4. Nejvíce sexy členka - Bom (38%)
  5. Nejoblíbenější couple (2NE1 dvojice) - BomZy (36%)
  6. Nejlepší tanečnice - Minzy (100%)
  7. Největší showman skupiny - Dara (50%)
  8. Nejoblíbenější song - Ugly, I am the best (25%)
  9. Nejoblíbenější MV - Ugly (22%)
  10. Nejoblíbenější album - To anyone, 2nd minialbum (33%)

Jak si můžeme povšimnout, jsou to překvapující i nepřekvapující výsledky. To, že Minzy vyhrála nejlepší tanečnici z 2NE1, to asi nikoho z nás nepřekvapí. Trošku ale překvapila Bom jakožto nejvíc sexy členka skupiny. Vždy bylo těžké posoudit, která členka je nejvíce sexy, nicméně výsledky této ankety ukazují, že je to právě naše Bom. Ovšem Bom by neměla usínat na vavřínech, jelikož jí CL šlape na paty. O tom se můžete přesvědčit v podrobných výsledcích. Další překvapující výsledek je, že máme dva nejobíbenější songy a dvě nejoblíbenější alba. Také hodně překvapilo nejoblíbenější MV. Překvapením byl také vítězný pár BomZy v kategoii o nejoblíbenější couple.

Ultimate bias
Podrobněji jsem rozepsal kategorii Ultimate bias, jelikož její výsledky jsou velmi zajímavé. Do této kategorie se nedalo přímo hlasovat pro členku. Výsledky této kategorie jsou složeny ze všech výsledků všech kategorií týkající se členek skupiny. Ultimate bias nezahrnuje kategorii o nejoblíbenější couple. S touto kategorií byla spojena také tipovací soutěž, ve které si dotázaní BJs tipovali, která členka tuto kategorii vyhraje.A máme jasného vítěze! Ultimate bias se stává CL. Na druhém místě zakotvila Minzy, což je velmi překvapující. Hodně lidí by řeklo, že druhá bude Bom, alespoň podle výsledků předcházejících kategorií to tak vypadalo. Bom skončila až třetí a Dara jako čtvrtá. Když se na statistiku této kategorie podíváme podrobněji, zjistíme, že je to relativně těsné. Rozdíl mezi prvním a druhým místem činí jen deset hlasů a mezi druhým a třetím to je pouhý jeden hlas.Výsledky ankety a vůbec celou anketu máme úspěšně za sebou. Celkem bylo dotázáno 36 osob, ale ne všichni odpověděli na všechny otázky ke kategoriím. Výsledky jsou v některých ohledech překvapující, některé nikoli. Něco bylo očekáváno, naopak něco ne. Děkuji všem, kteří se na této anketě zúčastnili. Pokud vás zajímají podrobné výsledky ankety, jak si vedly všechny členky, písničky, hudební klipy, alba a 2NE1 páry v jednotlivých kategoriích, naleznete je tady:

Anketa 2ne1.cz's TOP 2NE1 - Podrobné výsledky (2ne1.cz)

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9