The Unit - 15. epizoda (poslední díl)

20:00 | 13.02.2018 Evča 339 0
Poslední epizoda zakončila celou show. Výsledky již známe, ale co se u konce vlastně událo?
THE UNIT
THE UNIT FOTO: THE UNIT official twitter
Na začátku posledního dílu jsme se podívali do minulosti účastníků. Zrekapitulovali jsme si 150 dní od první do poslední mise. Soutěžící vyjádřili jejich chtíč a motivaci k umístění v top 9.

Lucky a Lee Jungha nám poté zopakovali, jak hlasovat, poté San E v přímém přenosu započal hlasování a představil aktuální kandidáty na 9. místo.

Jak čtyři týmy nacvičovaly na jejich poslední misi?

Mužské týmy se naposled setkaly s mentory San E a Hwang Chi Yeolem. Po jednom dni zkoušení předvedli, co umí, a získali si chválu, jmenovitě pak Jun (U-KISS) a Hangyul (IM). Porotcům připravili překvapení a zahrnuli je sladkostmi a květinami. Dokonce dostali i dort a spoustu dopisu od soutěžících, vyjadřujících jejich vděk a lásku.

Za slečny byla pochválena mentorkou Jo Hyun Ah sólistka Shin Jihoon, Chahee (Melody Day) a Semmi (Matilda). Zničehonic se však slečny lekly a vyběhly s křikem z místnosti, společně s mentorkou, která při útěku i ztratila boty a spadla na zem. Nakonec poté, co ji v místnosti nechaly samotnou, přišly zpět s narozeninovým dortem, originálním dárkem a přáním k narozeninám. Oba týmy jí poděkovaly za práci a čas, který jim věnovala (a omluvily se jí za vystrašení).Pro hlavního porotce Raina natočili každý individuálně video se vzkazy. (Taemin nebude přítomen.)

Každá píseň má svoji "killing part" a ze skupiny se musí vybrat jeden člen, který se o ni v písni postará. Tím pádem si vyslouží pozornost, jelikož je tato část skladby důležitá, až nejdůležitější, takže je o ní velký zájem. Jednotlivci předstoupí před porotu, která poskytne pár komentářů, a poté sami slečny dotazníkem určí, kdo je pro ni nejvíc vhodný.

Lee Suji započala "boj" v TEAMU WHITE a vysloužila si chválu od choreografky pro její tanec. ZN (Laboum), Dan A (Matilda) a Som Yi (DIA) také. Euna Kim (ex-The Ark) dokonce získala pochvalu za její vedoucí schopnosti při starání se o týmy.

TEAM WHITE - TING = SOM YI

Za TEAM RED se jako první představila Euijin (Sonamoo) a jako vždy získala spoustu chvály. Dále Shin Jihoon, Yebin (DIA), Wohee (Dal Shabet) nebo Chahee z Melody Day.

TEAM RED - YOU AND I = WOHEE

Ještě před uvedením mužských týmů jsme se podívali na nejsledovanější krátká videa v aplikaci TikTok, která měly týmy a jednotlivci natočit. Nejvíc zhlédnutí měl mužský TEAM BLUE a jako jednotlivec Marco. Podívejte se na jejich krátké skeče níže:TEAM BLUE nejdřív poděkoval choreografům za jejich práci a přístup. Chválu si vysloužili Jun a Rockhyun (100%). Hangyul, Ji Hansol a Donghyun (Boyfriend) okouzlili i jejich kolegy z týmu.


TEAM BLUE - DANCING WITH THE DEVIL = ROCKHYUN

TEAM BLACK začal s Kijoongem (IM), kterého porota vyzdvihla. Stejně s ním také Hojunga (Hotshot), Chana (A.C.E), Donghyunga (MAS) nebo Daewona (ex-Madtown). Naopak Euijin (BIGFLO) a Feeldog (BIGSTAR) jako výborní tanečníci dostali doporučení svůj talent spíše přizpůsobit skupině.


TEAM BLACK - PULL ME CLOSER/LEAD ME = DAEWON

Dále jsme mohli vidět záběry se setkání s rodinou účastníků nebo aktivity, které aktuálně mají již vyřazení trainees. Dále se také soutěžící po 150 dnech loučili s jejich "internátem".

No a zbytek všichni známe. Kdo vyhrál celou show, tedy seznam finálních členů UNIT B a UNIT G si přečtěte ZDE.

Tímto je show u konce. Těšte se na nakouknutí do historie členů a první aktivity výherní devítky pod novým jménem + překvapení. Jak show hodnotíte i přes veškeré kontroverze, ale i nové šance?

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9