FTISLAND hlasí japonský comeback

14:15 | 03.03.2013 Lucishka 3
Vyčerpávající podzimní korejský comeback, natáčení filmu, muzikálová vystoupení či účast v televizních show. Jeden by čekal, že si odpočinou, ale to by se nesmělo jednat o kapelu FTISLAND, která ohlašuje vydání již 10. oficiálního japonského singlu!
Cover fotografie k japonskému singlu "You Are My Life"
Cover fotografie k japonskému singlu "You Are My Life" FOTO: ftisland.jp
Nový japonský singl má název "You Are My Life" a vyjde 27. března 2013. Jak je již u kapely zvykem, CD bude mít tři verze lišící se jak přebalem, tak obsahem.

Základ singlu tvoří čtyři hudební stopy: hlavní píseň singlu, ke které vyjde i videoklip "You Are My Life", a dále "Come Into My Dream", "Beat It" a "You Are My Life (Instrumental)".První limitovaná edice A obsahuje mimo základního alba ještě DVD s videoklipem a záběry z jeho natáčení.Druhá limitovaná edice B vyjde také s DVD, ale jeho obsah bude tvořit záznam z akustického vystoupení kapely v Japonsku při křtu 9. singlu "Polar Star".Jak si můžete z fotografií všimnout, tentokráte si FTISLAND vybrali jako téma kostel. Takový typ tématu je pro ně velmi neobvyklý. Jejich japonská tvorba je známá svou odvázaností, proto se fanoušci mohou jen těšit, co z toho vzejde.

Kdo se již teď nemůže dočkat, máme tu pro něj malou ochutnávku z písně "Beat It":


 
Kapela také mimo jiné vydala 28. února dlouho očekávané DVD z rozsáhlé asijské tour "TAKE FTISLAND" a hlavní zpěvák, Lee Hong Gi, včera oslavil své, letos již druhé, 23. narozeniny, tudíž mu přejeme všechno nejlepší!


ZDROJ: wmg.jp
FOTO: amazon.co.jp

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9