Stardom Entertainment obviňuje bývalé zaměstnance z klamání Block B

19:36 | 11.03.2013 Syrinox 2
Skrze zprávu od Newsen bylo prozrazeno, že Stardom Entertainment provedla právní kroky proti svým bývalým zaměstnancům. 
Block B
Block B FOTO: allkpop.com
Společnost podala žalobu proti předchozímu generálnímu řediteli Stardom Entertainment "Panu Kimovi", manažerovi "Panu Lee" a "Panu Kangovi" pro spiknutí a uvádějíc členy Block B jako svědky. Žaloba byla přijata, protože Stardom Entertainment cítila, že něco nebylo v pořádku, "Měli jsme podezření, že za tím byl někdo třetí, když Block B podali příkaz a my jsme žádali druhou stranu o plnou moc Block B, ale nikdy jsme nedostali odpověď. Také jsme se setkali s rodiči několika členů. Oni ani nevěděli, kdo stál za účtování poplatků a kdo platil za poplatky nutné k vedení soudního procesu. Dokonce ani nevěděli, kde někteří členové v té době měli bydliště."

Po incidentu měly obě strany několik dokumentů, které si vyměňovali mezi sebou tam a zpět. Nicméně, plná moc byla obdržena od členů a nějaká od rodičů mnohem později. Nejen to, ale datum bylo padělané, takže bylo zjištěno, že někdo musel mít přístup k soukromým dokumentům, v případě, že byly zfalšovány. 

Stardom Entertainment vysvětlila, že předložila důkaz a související dokumenty prokurátorům, "Pan Kim a ostatní, již byli obviněni za zosnovatele, úmyslně klamali společnost, zatímco ještě byli plně zaměstnáni. Zpronevěřili část plateb z vystoupení a vědomě je vynechali ze záznamů celkových příjmů. Po odchodu ze společnosti používali tyto incidenty jako páku k šálení členů Block B a my jsme prokázali, že skutečně byli v čele soudního nařízení."

Poté dodali: "Pan Kim a ostatní veřejně prohlásili, že od loňského října šířili mezi zaměstnanci společnosti své plány o odvedení Block B ze Stardom Entertainment. Každý je již s touto skutečností obeznámen. Podvedli Block B, protože jsou členové stále mladí a nevinní. Musí být právem potrestáni pro přimění členů k vedení konfliktu mezi nimi a společností." 


ZDROJ: allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9