Proč Hoya opustil život idola a šel ke Glorious Entertainment?

18:30 | 17.01.2018 Eunka 664 13
Když se rapper a tanečník Hoya rozhodl opustit Infinite a život idola, mnoho Inspirit nechápalo proč. Nyní nás čeká vysvětlení. 
Hoya
Hoya FOTO: glorious.co.kr
Hoya se v současné době nechává zastupovat agenturou Glorious Entertainment, u které jsou i známí herci Ji Chang Wook a Hyun Woo. Ano, v této společnosti jsou především herci, má to tedy znamenat, že Hoya zůstane jen u herectví? Ne. Umělec totiž v nedávném rozhovoru prohlásil: "Ve skutečnosti je to přesně naopak. Když jsem se v červenci loňského roku rozhodl pro sólovou kariéru, volali mi z různých agentur. Jedna z nich dokonce zastupovala jen zpěváky. Samozřejmě, že mě to zaujalo, neboť jsem přemýšlel o tom, že budu pokračovat jako zpěvák. Pokud bych však podepsal smlouvu s agenturou pro zpěváky, bylo by jasné, že producenti a skladatelé budou chtít vydělat a já bych zřejmě musel dělat komerční hudbu. Tehdy mi došlo, že v takovém případě bych opravdu nemohl dělat hudbu, která se mi líbí."

Proč se Hoya rozhodl opustit Infinite a život idola? Ohledně toho řekl: "Dokonce jsem uvažoval o tom, že už nebudu celebritou. Život idola jsem začal, protože jsem měl rád tanec a zpěv, ale nakonec jsem zjistil, že jsem žil jako celebrita a trávil až příliš moc času záležitostmi, které se zpěvu a tance netýkaly. Najednou jsem měl pocit, že se vracím zpátky."

Poté otevřeně pokračoval: "Místo toho, abych zpíval písně, které se mi líbily, zdálo se, že chodím po vaječných skořápkách a přemýšlím jen o tom, jaká hudba by zaujala veřejnost. Vzhledem k tomu, že se tyto pocity, které mě vyčerpávaly, hromadily, přemýšlel jsem, že tento druh života opustím. Nakonec jsem se ale rozhodl, že u umění zůstanu, neboť miluji hudbu a rád bych zpíval svým fanouškům."

Co ho přivedlo na myšlenku, že nejlépe mu bude u Glorious Entertainment? Hoya vysvětlil: "Ředitel společnosti mi slíbil, že mi umožní vydat album. Také mi řekl, že se mnou chce podepsat smlouvu proto, že mohu dělat různé věci. Věděl, že umím zpívat, tančit i hrát. Já mu na rovinu řekl, že nemusím hrát, ale rozhodně musím vydat album. On mi odpověděl, že o hudbě nic neví, takže si mohu dělat cokoliv chci, že mi to prostě dovolí. Díky tomu mohu dělat hudbu, kterou mám rád, navíc tato agentura nemá v úmyslu na mém albu vydělat a já tedy v současné době pracuji na albu, aniž by mi do toho společnost mluvila. Je to sice náročnější, ale o to zábavnější."

Co k tomu říci? Každý má právo se rozhodnout a plnit si své sny. Na album Hoyi se rozhodně těšíme.

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

Apink - %%
25%
TVXQ - Truth
12,5%
Red Velvet - Sappy
15,6%
KNK - Lonely night
46,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9