SHINee budou pokračovat "se 4 členy"

17:51 | 10.01.2018 Evča 1417 8
Přečtěte si osobní vyjádření členů ohledně pokračování skupiny. Japonské turné nakonec proběhne.
SHINee
SHINee FOTO: SHINee Japan Official Fanclub

Po tragédii z minulého prosince se stále nevědělo, jestli bude skupina schopna pokračovat s naplánovaným turné SHINee World The Best 2018 ~From Now On. Po měsíci kluci zveřejnili ručně psané dopisy, kde dávají fanouškům vědět své rozhodnutí.


Onew:
Netuším, co mám říct jako první. Jsem vděčný všem, kteří chránili a starali se o člena, kterého všichni tak milujeme.
Omlouvám se, že jsem vás znepokojil. Myslel jsem si, že tohle nebude fungovat, že nebudeme schopni vystupovat. Jonghyunova matka nám řekla, ať se nikdy nevzdáváme, a já jsem veřil, že třeba takhle utěšíme ty, co stále truchlí. I přes bolest bych měl pracovat tvrději, přes své nedostatky. Mám spoustu nedostatků, ale chci udělat všechno, co můžu, pro SHINee. I když je to náročné, budu se snažit nejlíp, jak mohu. Jonghyun je navždycky člen skupiny a vždy bude v srdcích našich a fanoušků, takže věřím, že se nic nezmění. Jako člen SHINee budu tvrdě pracovat. Děkuji.Key:
Spousta lidí má o mě teď strach a já se snažím si v hlavě srovnat myšlenky a vrátit se zpět do života. Brečím, když vidím věci, co po sobě Jonghyun zanechal. Vracejí se mi na něj vzpomínky a moje srdce bolí. I přes to se to budu snažit překonat a mít ho po boku. Vím, že spousta lidí stále podporuje SHINee a chce, abychom dále pokračovali a hodně jsem o tom také přemýšlel a nakonec se nevzdáme už jen kvůli svědomí. Spousta lidí na nás myslí a my jsme se rozhodli pokračovat s naším japonským koncertem. Tohle rozhodnutí by určitě Jonghyun podpořil a jako SHINee plníme sliby fanouškům, takže jim předvedeme skvělá vystoupení.

Tento rok je naše 10. výročí. Děkuju vám za neustálou podporu a pomoc. Všechno vám navrátíme přes naše vystoupení, které umíme jen my. 
Miluju vás. Děkuju.Minho:
Ohledně japonského koncertu jsme jednotlivě hodně přemýšleli, sešli jsme se a došli jsme k opatrnému rozhodnutí. Každý moment je pro mě plný vzpomínek a emocí, ale budu se snažit sepsat moje myšlenky. Jsou tu lidi, kteří se s rozhodnutím smíří, ale také lidé, kteří se budou strachovat. Nevíme, jestli je tohle správná odpověď, ale chceme držet slib, který jsme vám dali. Veškeré vzpomínky, které máme s členy, týmem a fanoušky, jsou pro nás drahocenné a šťastné a já věřím, že to nic nezmění. Nikdo nemůže nahradit Jonghyunovo místo a strachuju se o kvalitu našeho budoucího vystupování, ale při přípravách se upřímně budu snažit přemýšlet, jako by Jonghyun byl na pódiu stále s námi. Jako vám Jonghyun a my s ním slíbili. "Když jsme unavení a chceme přestat, když chceme utéct, protože jsme slabí, vzpomenu si, že tvoje ruce jsou náš největší zdroj síly a budu pokračovat se zpíváním pro tebe." Je to těžší, než si kdokoli dokáže představit, ale věřím, že nám dáte sílu, abychom to překonali a dokázali držet náš slib. SHINee budou vděční za každý moment podpory a budou tvořit pěkné momenty pro vás a Jonghyuna. 

Myslím, že budu schopný se cítit o trochu příjemněji v téhle studené zimě, díky vaší podpoře. Děkuji.


Taemin:
Upřímně, neměl jsem kuráž vystupovat. Přesto jsem chtěl dodržet slib, který máme se shawols a nechtěl jsem se s SHINee rozloučit. Když jsem vzpomínal na časy, kdy jsem byl nejšťastnější a cítil jsem se nejvíc bezpečně - byly to okamžiky s mými členy a fanoušky. Na jméno SHINee jsme si zvykli a máme ho rádi, tím pádem se ho nechci vzdát. Vím, že budoucnost nebude lehká, ale dám všechno pro to, aby SHINee nepřestali zářit a neupadli v zapomění. Členové a vy jste lidé, díky kterým mám tak krásné vzpomínky. Jsem nesmírně vděčný a chci si je ponechat na dlouhou dobu. Chci zůstat být milován jako člen SHINee a našemu členovi v nebi chci ukázat, že jsme schopni sebevědomě vystoupit na jeviště. Omlouvám se všem fanouškům, kteří se o nás strachují, a prosím je, aby nás sledovali.
Je zima, tak se o sebe nezapomeňte starat a mějte šťastný nový rok.


 

My členům přejeme do budoucna hodně síly a zdraví na prvním místě. Jejich rozhodnutí respektujeme a budeme je stále podporovat.


ZDROJ: allkpop.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9