Jun z A.C.E odpověděl na YGho poznámku v MIXNINE

16:30 | 10.01.2018 Evča 578 10
Leader skupiny dostal otázku ohledně nevhodného komentáře v průběhu survival show. Co vzkazuje Yang Hyun Sukovi?
A.C.E Jun
A.C.E Jun FOTO: KBS The Unit
V průběhu konference o show The Unit dal leader skupiny A.C.E - Jun sebevědomě vědět svůj názor.

Všichni členové skupiny se aktuálně účastní survival shows. Jun a Chan soutěží v The Unit a Donghun, Wow (Kim Seh Yoon) a Jason (Kim Byoeng Kwan) v MIXNINE.
 

Šedesát čtyři zbylých soutěžících The Unit se objevilo na tiskové konferenci, ohledně nové skladby jako další mise v show. Padla otázka na Juna, jak se cítí jako leader, když jeho skupina je středem pozornosti, právě díky dvěma survival shows.

"Je to sice šest měsíců od doby, co jsme debutovali, ale před zahájením kariéry jsme všichni trénovali v průměru od 4 do 7 let, takže nejsme nejmladší. Rád bych proto dal všem o A.C.E vědět co nejrychleji, pomocí survival shows. Donghun, Wow a Jason si v MIXNINE vedou líp, než jsem čekal, a já s Chanem máme v The Unit podporu od spousty lidí, takže se cítím silnější. Myslím si, že se takhle jednotlivě zlepšíme a jako A.C.E pak budeme jiní. Jako leader se těším na to, jaká skupina budeme, až se zase dáme dohromady."
 

Zakladatel spolenčnosti YG Entertaiment a porotce v MIXNINE, Yang Hyun Suk v nedávném dílu podotkl, že by ale leaderem měl být spíš Byeong Kwan (Jason). Na to Jun reagoval takto:

"(smích) Tak zaprvé, Yang Hyun Suk mě nikdy neviděl. Rád bych se s tímto člověkem viděl. Myslím si ale, že to, co řekl, je něco, co on může se svými zkušenostmi a dovednostmi říct. Vím, že se to nestane, ale kdybych v tom programu byl já, tohle by neřekl. Nicméně jsem moc rád, že Byeong Kwana pochválil."

A.C.E už jeden "konflikt" s Hyun Sukem v minulosti měli, při menší hádce u castingu.
 ZDROJ: soompi.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9